Sziasztok !
Mivel finommechanikából "fölmentettek" , ezért kérem a kollégák segítségét ! A fotókon látható kapcsoló , egy igen jó állapotú , Fagor , FCH94 , cod:905112498 , 2005-ös gyártású , mosógép kapcsolója . " Darál . " Megjavítható ez ? Vagy az egész mosógép , alkatrész hiány miatt , kuka ? Előre is nagyon szépen köszönök minden hozzászólást . Köszönöm . Üdv varga jano http://data.hu/get/9892426/2016-08-04_Daral_a_kapcsolo.zip
Sziasztok !
A szinkron motort leszerelve , látszott , hogy a fogaskerék ép. A fék rendben . A zsírozás , mint új korában . A program kapcsoló belsejét WD40-el befújtam . Először , tegnap , több programon elindult . De , ma reggel a 2. és 3. programon , nem . Hiába a szinkron motor direkt táplálása (230Vac ) , nem lép . " Darál . "
Nem javítható .
Köszönöm az értékes véleményeket . Üdv jano
Tisztelt Tanyalakók!
Szeretném a képen látható szivattyút megjavítani. Tanácsot szeretnék kérni, hogy lehet ezt szétszedni. Aztán meg összerakni.
Üdv. Mekmuki
Tiszteletem!
A fenti készülékhez szeretnék egy kis segítséget kérni.A probléma az hogy,nem centrizik csak egy pillanatra felgyorsít és normál sebességgel forog tovább.Fűtőbetét hibával került hozzám ,ami orvosolva lett. Légcsapda tiszta,tachométer 94 Ohm ha forgatom a motort változik a feszültség is.Panelen az alkatrészek is rendben kivéve az ic-t amit nem tudok mérni.
Mégis mit nézzek még meg? Program kapcsoló érintkezői elvileg jók .
Köszönöm.
üdv:Imre
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a barátomék mosogató gépének javításához, nem kifejezetten a szakterületem.
Nagyon hamar lefut a program, érdemes-e programkapcsolót venni hozzá, vagy más is okozhatja? Esetleg tisztítható, javítható? Fagor LVE-16
Minden segítséget köszönök!
BigTom