Sziasztok!
A fenti mosógép a képen látható led villogásokat produkálja, egyenlőre nem találtam pontos hibakódot, de talán F5 vagy F6?(a 4 függőleges ledsor és a centrifuga áthúzva led villog egyformán)
Ha valaki esetleg tudja mi pontosan akkor megköszönném.
UI.:Rövid keresgélés után,a vezérlőpanel motorhoz vezető panel csatlakozásnál a nyáklapon (megégett)a csatlakozó felület, átforrsztással javítható lett.
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a fagor gépekben használt NTC egybe a biztonsági hőkorlátozóval, ha a hőkorlátozó valami miatt nyitja az érintkező párt (ez most nem lényeg mert a fűtés reléje be volt sülve) ha visszahül utána vissza zárja az érintkező párt vagy ilyenkor qka az egész alaktrész?
Ha qka, ha nem qka nekem úgy is kell újat venni csak azt kérdezem, hogy hogyan kell ennek működnie?!
Köszönöm előre is!
Üdv Imi
Sziasztok. Ez eredetileg 8 Kg kapacitású,lenne. A panelje KO ,lett. Beleraktam egy 5 kilós gép panelját,csatik stimmelnek ,programok is,mos is csak??, KÉT PROBLÉMA VAN ,nem fűti a vizet,a fűtőszál Stb ,jó. A másik, mosás végén 13 percnél,centrinél beadja az f07 -et ,ami szivattyú szakadt, 2 perc alatt nem ürített le, stb. Légnyomás kapcsoló ,is átcserélve az ötkilósé ,akkor is. Igen a szivattyú jó ,víz nem marad benne. Valakinek ötlete?... Ilyen a panel.
Sziasztok! Kezembe került egy új állapotban lévő, Fagor 1Fet109-es felültöltős gép! Sajnos a fűtőbetét kiszedése során megsérült az alsó része! Ez az a fajta, amelyik fémpántokkal van összefogatva a két fél üst! Keresnék egy ilyet bontva, ha lenne valakinek: honorálnám! Köszönettel: ferenc
Csak érdekesség képpen, hosszabbak voltak a programok a kelleténél!!!