Üdv mindenkinek.Hátha találkozott valaki ezzel a fura koddal (ledes még a drágica).Villog a idözitő,elömosás,áztatás és a stop ledje egy pár másodperc mulva.Onnastol csak a szivatyuja megy kikapcsolhatatlanul!Viszint-szenzor, szivatyu áramköre már ellenörizve (triac , és a nyomáskapcsook rendesen dolgoznak...)
Üdv mindenkinek.
Hozzá jutottam egy Fagor MOD.VT-12 borhűtőhöz. Amikor beindulnak a ventilátorok olyan a hangja mint egy repülőnek. Nem is igazán jól hűtött mert elvileg 10c ig le kéne tudnia hűteni. Na ez sohasem sikerült csak 12c. Fogtam és kicseréltem mindkét (külső,belső)ventilátort és lecseréltem Noctua típusúra.Ezek ugyan annyi levegő szállítás mellett sokkal csendesebbek. Nos az eredmény tényleg az lett, hogy alig hallható a működés. sajnos az eredeti probléma alig változott. eddig 13c ig hűtött most 12cig megy le.
Mielőtt megszólnátok! Csak tesztelés céljából akartam ennyire a 10c-ot bornak tényleg nem ennyi kell de a készülék ennyit enged beállítani !
Nos figyelgettem és az alábbiakat vettem észre. Amikor eléri a beállított értéket a ventilátorok lejjebb kapcsolnak szinte észre sem venni őket.
DE azt is kifigyeltem, hogy a szoba hőmérsékleténél (környezeti hő) 14c-kal tud lejjebb hűteni most. Persze tudom ez nem egy kompresszoros hűtő, de ha engedi a 10c-ot beállítani akkor azért illene azt tudnia. Télen a 20c-os lakásban majd tudja de nekem most is jól esne a jó hideg ásványvíz illetve söröcske. Télen majd iszok 14c-os vörösbort,
Találkozott e már valaki ezzel a masinával és mik a tapasztalatai.
Tanácsaitokat előre is köszönöm. Laci
Sziasztok!
Képen látható Fagor sütő a két üveg között a képen is látható módon nagyon retkes.
Le kellene venni a front üveget, de nem tudom, hogyan. Alul van 2 csavar, azt kitekerve az alja mozog. De a fül még tartja fent. Viszont nincs csavar. Alul van a fülben 2 ovális lyuk. De nem lehet mögötte semmit nyomkodni, pattintani, csavarozni. Mi a titok?
Típust sajnos nem tudok, a matrica elfeketedett rég a sütő alján.
Köszönöm!
FAGOR Invetion 1FET-110 mosógép bekapcsolás után egy LED se világit nem csinál semmit ebben kérem a segítséget
a pirossal megjelölt helyen a panelon a vezető réteg elégett ! köszönöm mindenkinek a segitséget
köszönöm a segitséget , találtam több hibát . befejeztem megy a kukába
