Szia mindenkinek.
Az lenne a gondom, hogy van egy Fagor fet-311 felültöltős mosógépem aminek eltörött a dobtengelye, a az ékszíjtárcsa felől.
Ha jól tudom ehez nincs javító szett, a dobra úgy van rászegecselve az egész, ha valakinek lenne egy dobja, vagy egy tengelye, akkor lefúrnám a szegecset és kicserélném.
Nem tudom, hogy más tipusú Fagor dob jó lehet-e.
Eben kérnék segítséget.
Küszönöm.
Sziasztok!
A felvezetőben megnevezett villanysütőhöz keresek kapcs.rajzot.
Üdv.:Ckó
Sziasztok
Van egy FAGOR mastercook class AA PTE-1030 mosógépem, amelyet szerettem volna elindítani.
Indítógomb megnyomása után betöltötte a vízet, aztán 3 db LED egyszerre villog.
Mellékelem a képet hogy melyik három LED.
Kikapcsolás után újraindítás és kiengedi a vízet , betült kicsit forog a motor , újra villog a 3 db LED.
Meggyomva a START gombot picit vár,kattok, és újra villog a három LED.
Kaptam egy LENGYEL leírást , valamit ír a 3 db LED villogásáról de nem tudom értelmezni mert LEMGYEL nyelvű.
Valaki tud magyar leírást erről a mosógépről?
Találkozott valaki ezzel a hibával?
Köszi a válaszokat.
"ismeretlen hibajelzés (3 LED egyszerre villog)" Esetleg ez nem lett jobb cím? Értelmezted az alábbiakat? :
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Üdv,Mindenkinek! Fagor 1f 4611-es Lcd kijelzős mosógép az ajtózárat lezárja,programot stb engedi választani,a start led is kivilágít indításkor,de sajnos semmi nem történik. Mivel az ajtónyitó fül szét volt törve az ajtókapcsolót kivettem,rövidre zártam,motort fűtőbetétet,szivattyút ellenőríztem idáig,hibát nem találtam. Bogarásztam a service manuálját,de okosabb nem lettem. Kis idő múlva DEMO feliratra vált a kijelző. Jól jönne egy kis segítség. Köszi mindenkinek előre is.