Sziasztok!
Hoztak egy a címben említett mosógép elektronikát egy kicsit hiányosan.
Hiányzik belőle az rp1,r4,cr1,cr2,lb1.Ha valakinek lenne egy rajza róla vagy esetleg van ilyen elektronikája és meg tudná mondani az értékeket,azt megköszönném.
Előre is köszönöm.
Üdv:Gy.F
Sziasztok. Ez eredetileg 8 Kg kapacitású,lenne. A panelje KO ,lett. Beleraktam egy 5 kilós gép panelját,csatik stimmelnek ,programok is,mos is csak??, KÉT PROBLÉMA VAN ,nem fűti a vizet,a fűtőszál Stb ,jó. A másik, mosás végén 13 percnél,centrinél beadja az f07 -et ,ami szivattyú szakadt, 2 perc alatt nem ürített le, stb. Légnyomás kapcsoló ,is átcserélve az ötkilósé ,akkor is. Igen a szivattyú jó ,víz nem marad benne. Valakinek ötlete?... Ilyen a panel.
Kérem hogy city217, és kozakg ne szóljon a témához!
Sziasztok!
Érdeklődnék, ennél csapágyazáshoz szét kell szedni a az üstház alsó, és felső felét?
Ill. milyen csapágyszett kell hozzá?
Köszi
vadmalacka@gmail.com
Sziasztok!
Tegnap szétszedtem ezt a mosógépet , (Fagor FE-948) mivel a tulaj szerint nem fűti fel a vizet. Első körben a fűtőszálat mértem, ami szerintem szakadt, (1MΩ) úgy tudom 25 ohm körül van. Ezután a fűtés kivezetéseken mértem működés közben, de csak 24 volt körüli feszültséget mutatott. Kiszedtem az elektronikát, de szemlátomást nem volt egy alkatrész sem elégve , A triac, (BTB16) ami gondolom a fűtest vezérli, nem zárlatos. A tanyán találtam rajzokat erről a típusról, de az elektronikájáról nem.
Megköszönném, ha bármilyen tippet, segítséget tudna valaki adni.
Üdv: Zsolti