Üdv!
Fent nevezett holmi ment egy darabig hibátlanul,majd néha olyan hangot hallatott mint mikor megcsúszik í szíj. Mert megcsúszik ,de miért ? Közben tovább járatva F8 kóddal megállt, amit a szünet gombbal lehet törölni. Az F8 a nagykönyv szerint " motorvezérlő hiba" . A csúszás miatt cserélve lett a szíj, a taho tekercs, triak, kondik , a helyzet változatlan. Mi okozhatja a problémát?
A gondot a 3. triak cseréje megoldotta ! Köszönöm a segítséget !
Sziasztok! Fagor 1Fet 109-es mosógépen elfüstölt két smd ellenállás.A tacho generátor csatlakozik ide: R71-R72 A képek a panel beazonosítására szolgálnak,sajnos nem a legjobb minőségűek. Ezért elnézést kérek tőletek.Ha valakinek volna egy a kezében,segítsen már nekem ezek beazonosításában. Köszönöm előre is. Itt a két link:
http://kepfeltoltes.hu/130505/F_nyk_p1788_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/130505/F_nyk_p1789_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Üdv,Mindenkinek! Fagor 1f 4611-es Lcd kijelzős mosógép az ajtózárat lezárja,programot stb engedi választani,a start led is kivilágít indításkor,de sajnos semmi nem történik. Mivel az ajtónyitó fül szét volt törve az ajtókapcsolót kivettem,rövidre zártam,motort fűtőbetétet,szivattyút ellenőríztem idáig,hibát nem találtam. Bogarásztam a service manuálját,de okosabb nem lettem. Kis idő múlva DEMO feliratra vált a kijelző. Jól jönne egy kis segítség. Köszi mindenkinek előre is.
Üdvözletem!
Köröztetném eme szerkezet Fagor Innova 1Fe 209 ajtózsanérját ha valkinél akad bontásból.
Tulajdonképpen ezen sorozat bármelyike jó lesz szeríntem.
Sajnos nekem most hasonló sincsen .
Köszi.
Ja, természetesen üzletileg gondolom..:-D
elwo