Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

FAGOR LL 551 TB

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
899.3 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar fagor manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    FAGOR LL 551 TB
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
FAGOR FE-1048 Mosógép néha elfelejt centrifugálni (felfüggesztve)
Sziasztok! A címben említett mosógép néha-néha elfelejt centrifugálni. Mi lehet vele? Köszi! "(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul ) Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!", illetve hasonló, vagy érdektelen információt tartalmazó cím!"
FAGOR INNOVA mosógép mosáskor fölpörög.
Tiszteletem. Egy gyors kérdésem lenne. Van Öt darab fagor elől töltős mosógép, mosás közben időnként föl-föl pörög nagyobb fordulatra,egyébként ez normális? Van újabb is 3 db innova + régebbi is ,mind ezt csinálja.
Fagor FE-207 mosógép panel zárlat
Sziasztok!

Van a címben szereplő panelom, amit egy másik megmakkant panel helyett vinnék el egy gépbe. Hálózati kábellel ki akartam próbálni, hogy bekapcsol-e mielőtt elviszem a címre, de bekapcsoláskor lekapcsolta a fő biztosítékot az óránál. Kiszereltem a panelt és át mértem, de nem mértem zárlatot sem a tápban, sem az egyéb alkatrészeken. Az eredeti panellal is összehasonlítottam mérésileg, de minden ugyanazokat az értékeket mutatja a két panel között. Az eredeti ugyanis bekapcsol, de az indítás késleltetés három ledje világít bekapcsoláskor és ha megnyomom és nyomva tartom az indítás késleltetés gombját, akkor átugrik a négy függőleges folyamat jelző ledre,ha elengedem a gombot, akkor vissza ugrik a három indítás késleltetés ledre. Megpróbáltam elindítani a 16-os szivattyú programot. Az ajtót lezárta, majd a szivattyú helyett a mágnes szelepet bugatta. Csatolok képeket a címben szereplő és az eredeti panelrol. Az első kettő a címben szereplő, a harmadik és negyedik pedig az eredeti panel képei.

Előre is köszönöm mindenkinek aki válaszol.
Üdv: Ladakolyok 
Fagor FE948 mosógép leállt
Üdv!

Egy kis segitségre, úmutatásra lenne szükségem a fenti mosógép javitásához. Van javitási gyakorlatom, de ez az első mosógép (ami a sajátom) az első.

Első centrifugálás közben szokatlan kattogó hangot hallottam ami a fordulatszámmal változott. A centri végén elkezdte beengedni a vizet ekkor otthagytam. Kicsit később feltűnt a csend. A motor nem ment. Előbbre tekerve a programkapcsolót a leszivás, beengedés működött, de a motor meg sem mozdult.

Levéve a hátulját a motor könnyedén forog. A szijat is levettem és bekapcsoltam. A motor nem forog, viszont gyenge búgó hangot hallok.

Szervizdoksikat letöltöttem. A tacho generátort ellenőriztem, kb. 95ohm és pár voltot ad kézzel megforgatva. Állórész kb. 3 ohm, a forgórész szakadt. Szénkefe probléma lenne?

Ha jól látom a gépet a tetejére vagy legalább az oldalára kellene forditani, hogy a motorhoz hozzáférjek.

Köszönöm a segitséget!

sanyika45
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce