Sziasztok!
Egy LG 50PC51 plazmába keresek Y-sus modult elfogadható áron. A hibajelenség: szemcsés a kép minden üzemmódban. A táp panel jó, a hozzáértők szerint az említett panel a hibás. eddig kicseréltem az összes aluházas SMD kondit (100 és 33uF), mindegyik nF értékű volt, de nem hozott javulást. Ha esetleg javítási tippje is volna valakinek, annak is örülnék.
Köszönettel:
Attila
Sikerült szereznem egy működő Y modult, és üzemképes lett a készülék.
Köszönöm a segítségeket!
Üdvözlettel:
Attila
sziasztok volna egy oriási problémám keresném ennek a tévének a leirását pl:mit tud milyen opciok vannak beépitve stb
Sziasztok!
Fenti tv bekapcsolás után gyerekzárban van.Nem tudom kioldani,nem érem el a szerviz menüt!Kérlek segítsetek!A pro.tipusa SDA5535 A044.Üdv.Reparator
Megoldás: a felkínált helyre a 7038 kódot beütni,ez töröli a zárat.
Szevasztok
Ezzel a tv vel szeretnék valamilyen segitséget kapni egyenirányitó diódái eldurrantak,5,6 omos áramkorlátozó ellenállás kiégve,ezt pótoltam,de nem indul táp fet jó,azért kérném hát ha tudja valaki a sasziját mert ebben a stby tápnak külön trafója van,de amugy nagyon hasonlit a fentebb leirtra,lehet hogy megpurcant a 4605 ös is?