Sziasztok!
A Gorenje Sensocare 7kg-os mosógépem megállt. Ha elindítom a programot, amint a dobot kéne mozgatnia a motornak egy nagyot üt és E5-ös hibával megáll.
A neten keresve az találtam, hogy motor hiba.
A kérdésem az lenne, hogy ki találkozott már ilyen hibával? Mi lehet a legvalószínűbb hiba? Vezérlés vagy vezetékeknél kontakt hiba vagy a motor tönkrement?
Csak azért kérdezem, hogy ne fussak felesleges köröket, és hol kezdjem a hibakeresés, mi a lehet a legvalószínűbb hiba?
Köszönettel, Zoli
Gorenje RBT4153W hűtőgép ajtajában van egy kis műanyag serleg, ami az ajtó zsanérjának a perselye. Ilyet hol tudok beszerezni?
Sziasztok!
Milyen olcsóbb termosztáttal lehetne ezt helyettesíteni?
https://betrol.hu/termekek/kategoriak/termek/hofokszabalyzo-danfoss-077b6094-gorenje-hs2966-hutogep-alkatresz/category_pathway-349
Kösz
Sziasztok!
Gorenje; mod: MO17E1W, type: M17xyz, art száma: 733 190/02. A készülék magnetron hibás, tuti mert másikkal próbáltam. A benne levő magnetron: M24B111H (MG01A). Orczytól beszerezhető kb. a készülék új áráért. A kérdésem, esetleg tud e valamelyik kolléga helyettesítő tipust aminek az ára nem a csillagos ég? Univerzálisokat nézegettem de mivel nem tudom kézbe véve összehasonlítani teljesen megakadtam. Reménykedem hátha valaki tud segíteni.