Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GORENJE E134W

COOKER - SERVICE MANUAL
Type: (DOC)
Size
262.0 KB
Page
---
Category
COOKER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar gorenje manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GORENJE E-134W E134W 134
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant COOKER forum topics:
Gorenje mosógép folyik
Sziasztok van egy Gorenje W749 típusú mosógépünk. Aza problémám vele hogy amikor elkezdi beengedni a vizet, a mosószertartály csatlakozásánál csöpög a víz. Csövet bilincset már cseréltem de a probléma továbbra is fennáll. http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=348WP_20170312_15_45_19_P.jpg Hogyan tudnám megszüntetni a csöpögést? Köszönöm Balázs
Gorenje ZOS 301 típusú fagyasztószekrénynél folyamatosan működik a kompresszor
Sziasztok!

A készülék adatai:
Gorenje
Typ: ZOS 301
MODELL: ZO 30.1 H
ART.N.: 350 624
SER. N.: 040485

A címbeli fagyasztószekrénnyel kerestek meg, hogy folyamatosan működik a kompresszora és nem kapcsolja le.
Fagyasztani fagyaszt rendesen, de mivel elég régi a készülék- tulaj elmondása szerint kb. 30 éves lehet- így a folyamatos üzem megmutatkozik az áramfogyasztásában.
A készülék egyébként a kompresszoron szereplő felirat szerint R 12-es hűtőközeggel van töltve, tehát már ez is mutatja milyen régi.
Voltam kint a készüléknél és a hőfokszabályzót csavargatva nem kattan semelyik állásban, beleértve a minimum és maximum hőfok pozíciót is.
A zöld főkapcsolóval egyébként ki lehet kapcsolni, ha pedig a narancssárga gyors/normál fagyasztás kapcsolót "S", vagy "N" állásba kapcsolom, annak semmi hatása nincs, ugyanúgy megállás nélkül működik a kompresszor.
A középső piros lámpa nem világít, tehát ilyen hibája nincs.
Én ezek alapján hőfokszabályzó kapcsoló hibára gondolok.
A gondom csak az, hogy ha esetleg-tekintve a készülék életkorát- az eredeti szabályzó nem kapható, mit lehet betenni helyette?
Mindenkinek előre is köszönöm válaszát.
Üdv: Ladakölyök
 
Gorenje NRK67358SA Világítás vilog, nem hűt.......
Sziasztok!

Fent nevezett hűtőn ügyködök. Az első gondom, hogy a rezisztív érintő felülete halott. Azonban a kompresszor sem indul el és a hűtőtér világítása villog nyitott ajtónál. Semmi dokut nem találtam ami adhatna némi támpontot de szerintem a kijelző nélkül még el kellene indulnia a kompresszornak. Vagy az elképzelhető, hogy gyerekzár bekapcsolt állapotában nem indul el semmi? (kétlem) Inkább a belső világitás villogása adhatna valami támpontot, de nem nagyon ismerem a gorenjéket, esetleg találkozott már valaki ilyen hibával? A normáltér termisztor szakadására gyanakszom, ami nem cserélhető és nem akartam megbontani a kábel szigetelését.

Köszönöm és szép napot!
Gorenje mosogatógép szivárgás
Sziasztok 

Mosogatógépünk megállt, mert a gép alja megtelt vízzel. A befolyó vízcső ahol becsatlakozik a gépbe ott szivárog. A csövön nem látok repedést a műanyag csöcsön sem. Lecseréltem a gyári bilincset de ugyanúgy csepeg a víz ha nyit a szelep. Érdemes csövet cserélni vagy van valami tömítő amivel meg tudom szüntetni a csepegést.
Köszönöm Balázs 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce