Sziasztok,
Gorenje BI6DA-S0 indukciós főzőlap AF hibakódot ír, a google és a kereső nem volt a barátom, nem találtam meg hogy mit jelent. Esetleg valaki tudna segíteni, hogy mit jelent ez a hibakód.
Előre is köszönöm a segítséget,
Üdv,
Gábor
Üdv!
Van egy Gorenje GSI 582-es mosogatógépünk. A múlt héten mosogatás közben folyt belőle a víz. A nejem kinyitotta az ajtaját, na ekkor még több víz kifolyt a konyhába. Tehát, magasan volt a vízszint. Ami benne maradt, a kapcsoló átforgatásával szivattyúzás állásba, kiszivattyúzta. Utána csináltam egy próba mosogatást, majd másnap a nejem is, akkor jól működött.
Két napja "élesben" megint folyt belőle a víz /Tehát a hiba továbbra is fennáll!/, de időben észleltük, és a kiszivattyúzással most nem folyt ki sok víz.
Én még ilyen gépet nem szedtem szét, nem is ismerem, hogyan figyeli, és hogyan szabályozza a vízszintet?
Olyan hiba lehet, ami egyszer jó, máskor meg jelentkezik. A bejövő víz elzárása /valamilyen szelep/ gondolom hogy működik, mert akkor nem csak bekapcsolt állásban töltene túl. Tehát feltételezem, hogy a vízszint figyeléssel, a bejövő víz megfelelő ki-bekapcsolásával lehet inkább a baj.
Kérdésem:
- Van olyan javaslat, aminek segítségével érdemes hozzá nyúlnom a javításhoz?
- Van a közelemben valaki közülünk /Budapest, 16. kerület/ aki ért ezekhez, és megjavítaná?
Üdv: formasu
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy a fent nevezett gép vagy általánosságban a hőszivattyús gépek hol járnak ,hány fokon? Javítottam már párat de még a hűtőkör részét sosem. Van itt egy idehozták,hogy nem igazán szárít,-rámértem 3-báron dolgozik(8-9C-fok) az akkor jó? Ott kell kb.?Csak mert elég kis furcsa hangja van a kompresszornak de lehet azért mert fennt jár?
Köszi,Üdv.
Sziasztok.
Ezt a hibakódot szeretném megtudni, nem találom mit jelent.
A gép nem indítja a programot.
Köszönöm.