Üdv mindenkinek ki errejár.
GORENJE WA63101 mosógép, mosáás után leáll,nem öblit,nem centrifugál,a vizet leereszti,és egy idő után a panelen megjelenik
"HIBA 7"
Ha valaki tud esetleg jó tanácsot adni,elöre is köszi.
Sziasztok mesterek!
Adott egy fent említett fiatal mosogatógép. A napokban megjelent a kijelzőn a cln felirat, amit a használati utasítás szerint öntisztítás indításával lehet orvosolni. De bármit csinálok, nem tűnik el, már vagy 5 x lefuttattam a tisztító programot! A gépet átnéztem, patyolat tiszta. szivattyúnál, kifolyásnál nincs semmi idegentest, dugulás, a vizet is rendesen kinyomja, fűt, szárít is. Bosszantó jelenség. Ha esetleg vkinek ötlete lenne, megköszönném!
Szép napot!
Sziasztok!
Fenti mosógép 20 éve szolgál bennünket, de most megfáradt. Eddig csak a szivattyúval szórakoztam 2 évente, de most nem engedi a vizet, mivel nincs rajz nem tudom merre induljak, a 801-es az ajtózárról adja a szintkapcsolókra és onnan a mágneszelepekre az áramot. A szelepek jók (3db) víz van ( a viccelődöknek!)
Segítségetek előre is köszönöm!
Leiszt Jani
Üdv!
Keresnék bontott vezérlőpanelt a fent megjelölt mosógéphez.
A triac és a táp IC csere nem hozta meg a sikert. Sajnos az egyik proci zárlatba ment a panelon.
A vezérlő típusa: Gorenje 673687-05.
https://orczy.com/elektronika_vezerlo_eredeti_gorenjemora_mosogep_rendelesre_103612?keyword=673687
Esaman