Sziasztok! Elromlott az ajtómágnes/METALFLEX ZY-446/vettem egy ugyan ezt a számut.Csak egy dolgot nem néztem meg,hogy a csatlakozó aljzat mechanikai kiképzése fordított. Beszerel,próbál,csatt-füst.A panelon egy /BC182 tokozású/alkatrész elszállt.Felirata--ZO 103 UA GE 704. Kérdésem mi ez,és netán valakinek rajza nem-e lenne.Már órák óta keresgélek de semmit nem találok.A nejem meg itt rágja a fülem mert nem tud mosni. Segítségeteket előre is köszönöm. Laci
Sziasztok!
Lenne Valakinek hibakód táblázata ehhez a géphez. A hideg mosás led sűrűn villog, és sípol. (hópihés piktogram)-
kösz
Üdvözlök Mindenkit.
Egy alkatrész beazonosításában szeretnék segítséget kérni. R4D AH-16 (triac?)
http://kepfeltoltes.hu/160708/DSCN0523_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
GORENJE GVI 6530 panelról készült a kép.
Köszönöm, ha tudtok benne segíteni.
Opeles
Sziasztok,
Gorenje GV671C61 mosogatógép F67 vízbemeneti hibát jelez. Jótállás alatt már volt hasonló hibája. Akkor - másfél éve - alaplapot is cseréltek.
Még nem néztem meg. Előzetesen érdeklődöm, hogy van-e esetleg tapasztalat ezzel a készülékkel vagy hibával. Mi okozza, hogyan lehet egyszerűbben javítani?