Szarbusztok.
A fenti tévé a fenti szöveget írja ki és ezen kívül semmi.
Gondolom gyerekzár van rajta. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?
Eredeti távadó nincs. Bőven barna 2 lábúak hozták a haveromhoz és ő meg elüzletelte velük. Aztán meg engem nyaggat, hogy javítsam meg!
Én meg most titeket nyaggatlak. A tanyán lévő topikokat már át túrtam, de ott csak EW és szervíz menü meg szervíztáv találatok akadnak.
Rajz, e2prom tartalom letöltve.
-----------------------------------------------------
Kész lett.
Meg lett hozzá rendelve az után gyártott táv és a rajtalévő „PP” gomb háromszori megnyomására kinyílott a gyerekzár.
Köszönöm a segítséget!
-----------------------------------------------------
Hátha valakinek már volt gondja ilyennel.
Sziasztok!
Most került hozzám ez a gép, nem megy a tápja. A piros LED sárgára vált, és ennyi, a sorvégtranzisztor átvezetett de a csere után sincs változás. A 300V meg van, fet kimérve jónak tűnik, a táp ic ( TDA16846 ) mellette lévő kondi cserélve, ellenállások jók. Készenléti tápok 3,3V 12V rendben, a távval kapcsolva a LED villog, de kikapcsolni nem lehet. Mit nem veszek észre, valamelyik opto miatt nem indul?
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene. A tv-n csak visszintes csík volt. TDA 3653B is és a környékén lévő kondik cseréje után lett kép, de nem tökéletes. Csatolt képek. A függ. rész kimérve, jók a jelalakok és minden poti állít méretet, torzítást, helyzetet.
A kép felső része visszagyűrődik. Érdekes, hogy az OSD jónak tűnik. /a fekete csíkok a fényképezés miatt van/
rittzo
Sziasztok
Van egy ujraindulgato Grundig 49 VLE 6625 BP TV.
Hattervilagitas nincs, ezert a LED driverre gyanakodtam.
A led driver panel modellje ZNL193-07
Kiszereltem, a driver IC fel van robbanva. A tipusa FAN7340
Erdemes megprobalni megjavitani a lapot, vagy probaljam meg komplettet beszerezni?
Van valami oka, hogy kiment, vagy ha kicserelem az IC-t akkor jo lehet?
Elore is koszonom.
Minden jot,
Janos