Üdvözlöm a kollégákat
Szeretnék egy kis segitséget kérni a fenti tv hez. Eredeti hiba: hang nincs többi ok. CD7522 csere AN7522-re.(elméletileg jó helyette).A hang megjavult de a szinkron elment.Komplett szinkron hiba lett belőle. Ha hangolom akkor torz kép bejön de elugrik. AV-rol is torz a kép és kiesik a szinkronbol. Lehet h elrontottam vmit vagy csak elromlott az stv2816, pont most?
Volt vkinek hasonló hibája?
Esetleg nincs valakinek STV8216 ic-je, akár bontott is jó!
köszönettel
pirát
Sziasztok!
Ha tudnátok segíteni akkor azt meg köszönném!
Olyan gondom van hogy ennek a készüléknek úgy néz ki, hogy a sorkimenője meg adta magát.Működni működik de a kép az nem jó!Cseréltem kondikat a tápban a
sorvégfokozatban,de gatya a kép!Erről már volt szó a fórumon,ezeket meg néztem
de semmi jóra nem alakult.Elképzelhető hogy a sokszorozóban van áthúzás,mert csak nem javult a dolog.Nem tudom hogy milyen HR-számu sorkimenő való bele.
Ha tudtok akkor segítsetek.előre is köszönöm!
Üdvözlettel:buszosgyuri!
UI:Ha többet akartok tudni róla meg a képet látni akkor meg lehet találni itt
a korábbi oldalakon.
Üdvözletem! Ha valaki még emlékszik rá, akkor abban szeretnék segítséget kérni, hogy a fent nevezett tv-be hogyan tudom elérni a képgeometria és egyéb beállításokat, mert "sima" szervizmódba (info+bekapcs) nincs ilyen opció-vagy rossz helyen keresem. Köszönöm!
Uraim,
A tárgyban nevezett gép azt a hibát produkálja, hogy bekapcsoláskor kb10 mp után zöld a kép, majd néha átvált kékre vagy teljesen feketére, és ugrál a kép alja 5-10 cm-t (időszakosan). Néha fut a színes kép mintha a szinkron nem lenne jó. Van olyan állapot is, hogy bejön az adás de csak ritkán és csak egy pillanatra. Általában a villogásokat és a futást produkálja váltogatva. A teletext ablak az előhívható és a szöveget is mutatja. A távra reagál. A digit box-ban már kicseréltem az elkókat (M*29504-103.41*027194 box van benne). Toshiba csöves, de az valszeg jó.
Várom megtisztelő tippjeiteket.
Üdv:
Komlós Laci