Sziasztok!
Összefutottam ezzel a fránya masinával, mely időnként elfelejti a beprogramozott állomásokat. Olyankor újra kell programozni/ország....ATS indít/
Eepromot nem találok benne, csak flasch van.
Találkoztatok már ilyen esettel?
Köszönettel: Zoli
Sziasztok!
Van egy Grundig AMira 60 cm es Lcd tv bekapcsolás után tökéletesen működik,fél óra mulva csak a fél képet ad.másik felén függöleges csíkok vannak!Csatoltam egy képet róla! Mi lehet a bajsága a tvnek? Cof hiba vagy kijelző?
Üdv:Sparco
Sziasztok!
Ezzel a tvével az a problémám, hogy a sortáp feszültségem 45V, eddig cseréltem benne: a TDA4605, a fetet irfbc50, az elkókat a primer oldalon. A sorkimenőt kiszedve is csak 45v-ot mérek. A tulaj azt mondta hogy be zöldült a kép, és utána pattant egyet, és azóta nem működik. A többi táp feszültségem is csak pár volt, mi lehet a gond, mert ezt a fajta tápot még nem javítottam? Lehetnek az optók rosszak? A segítségeteket előre is köszönöm, mindenkinek kellemes hétvégét!
Sziasztok!
Eddig nem találkoztam ezzel a típussal, de most van egy 40VLE7321BL Grundig tv amit frissíteni kellene.
Az elektroda.pl -en egy toshiba frissítést javasolnak, de az nem kell neki. Ha bedugom a fat16 -ra formázott pendrive a toshiba fájljával, nyomom a P+ gombot és bekapcs akkor villog 4 -et és kialszik a led.
Amúgy sima bekapcsoláskor csak világít a led. Gombra, távirányítóra nem reagál. Táp bekapcsolt állapotban, háttér és t-con táp kikapcsolva.
SPI-t töröltem és visszaírtam, nincs változás.
Előre is köszönöm!
Joco