Sziasztok!
Van nálam egy CUC 7303.
A hiba az vele, hogy Standby-ba feláll, de ha be akarod kapcsolni akkor elfényképezi a biztit!
Félvezető zárlatot eddig nem találtam.
Ami gyanús az R 506 ellenállat.
Le is töltöttem hamar pár SM-et a tanyáról, ám nem tudom, hogy csak én vagyok balf... vagy tényleg nincs rajtuk a Sorvégtranyó és környéke?
Tud esetleg valaki olyat amin rajta van?
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Ez a gép azt csinálja hidegen, hogy szőrösek a függőleges kontúrok, és a háttérben halvány negatív jellegű képtöbbszörözések vannak. 1-2 perc múlva megjavul és jó. A táp kondik jónak tűnnek.
Néhány kép a jelenségről:
http://kepfeltoltes.hu/121116/len1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121116/len1_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121116/len2_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121116/len3_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121116/len4_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Köszi
Sziasztok! Hozzám került egy Grundig monolith 66-190 multi system típusú tv. Nos ennek a video csatlakozója egy 6 pólusú tuchel aljzat, azt szeretném tudni hogy össze lehet-e ezt kötni valahogy RCA-val vagy SCART-al?
Üdv.
A fenti tv-ben A68ESF 002X11 képcső van ami valószínűleg elhalálozott, ugyanis nincs benne piros szín, még ha felcserélem egy másik ágyú meghajtásával akkor sem. Azt olvastam ezekről a csövekről, hogy egy nagy rakás szarok. A kérdésem a következő lenne, bele lehetne-e tenni más 110 fokos csövet? Ha a cső lábkiosztása nem megfelelő akkor a CRT panelon átkötném a lábakat. Vagy esetleg mit lehetne vele kezdeni? Segítségeiteket előre is köszönöm.
Üdv. Peti