A TV minden bekapcsoláskor a "Menu Language" OSD-vel jelenik meg.Továbblépve az "ATS" jelenik meg.Erre csak az első üzembe helyezéskor van szükség,vagyis akkor indul így a TV. TV tipus: Grundig CUC 1837.
Van-e valami mód ennek a kikapcsolásához?
Köszi a segítséget!
Hello! Belefutottam egy Angliából származó fent nevezett tv átalakításába. Pl. hang 6MHz SFE_CDA csere. A probléma a színnel van az eredei dekóder ic TDA3566P Philips. Helyette a HQ ból jött TDA3566A na a csere óta nincs még fekete-fehér kép se. Dekóder panel át elkózva Trimmer tekergetve. Halvány sejtésem szerint nem kompatibilis a p-és az A végű ic. Ebben kérnék tanácsot. Géza Köszönöm az alldatasheeten találtam gyári ajánlást az ic-k hez az alapján el tudok indulni. Más, szerintem egy kvarckristály melletti trimmerkondi tekergetése csak valahol egy pici frekv. változást csinál.Persze pont ettől is van ill. nincs szín jó esetben.
Sziasztok!
Erről még azthiszem nincs rajzom, de egy olyan kérdésem lenne, mielőtt megint felszenvedem egyedül ezt a dögöt, hogy ennek szervízmenüből lehet állítani a 3 színt, vagy potis?
A zöld katód elég kaka, de piros sincs benne, viszont a piros mérve jó, így valami beállítási probléma is lőn.
Meglátom mit tudok kihozni belőle, mielőtt kidobom egy próbát megérne!
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz
Szép napot,Mesterek! Segítséget szeretnék kérni,a fenti készülékkel kapcsolatban.Bekapcsoláskor azonnal kilövi az SI60001-es biztit.Mit tudtok tanácsolni? Köszönet,előre is.