Sziasztok!
2 TV-t hoztak ma, egyik a tárgyban említett, minél előbb szeretném ha elmennének innen, így elöljáróban mire lehet számítani ennél a gépnél?
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz
Sziasztok!
Segatseget szeretnek kerni Grundig CUC4511 TV javitasa-ban.
EURO SCART-ROL mukodik a hang antenna bemenetrol semmi csak halk patogas mikor erositeni probalom.
Elore is koszonom a valaszokat!
Belefáradtál volna egy ilyen címbe: " Grundig CUC4511 antenna bemenetről nincs hang"?
Emlékeztetőül:
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Szervusztok!
Belenyúltam a jóba megint, az alany GRUNDIG CUC 6300 T55-640 OIRT, a jelenség a következő: bekapcsolom - nincs hang - a kép gyönyörű - a készüléken megnyomom a hangerő + gombot a teljes hangerő jelentkezik, utána szabályozható oda-vissza (sajna távirányítom nincs hozzá) ha csatornát váltok nincs hang és ugyanaz a helyzet mint az előzőekben, lehet, hogy a TDA 5940 adta meg magát? Érdekelne a véleményetek, köszönettel: Yocess
Sziasztok!
Ez a gép szét durja az agyam.
Hiba a következő:(meg próbálom leírni!) Úgy néz ki a kép,hogy ha háló ábrát
néznétek akkor a függőleges csíkok (cakkosak,ki csipkéződnek).A teletex az jól
működik ott nem csinálja, ha beviszek jelet kintről (AV) akkor is csinálja a (cakkozást). Ha valaki találkozott ilyen problémával és tudna segíteni azt nagyon meg köszönném.
Várom megtisztelő válaszotokat!
Üdvözlettel:buszosgyuri.
UI:Próbáltam lefényképezni de így nem nagyon lehetett kivenni a képből.