Függő hibája van de az ic külön tápról megy, hang nincs, programkijelzés van, tápfesz lement 4-5 voltra, és nem melegszik semmi. A "D+" pontokon kevés a feszültség itt van az a 4-5 V fesz. Valami terheli. tudna valaki segíteni??
üdv: MeX
Uraim,
A tárgyban nevezett gép azt a hibát produkálja, hogy bekapcsoláskor kb10 mp után zöld a kép, majd néha átvált kékre vagy teljesen feketére, és ugrál a kép alja 5-10 cm-t (időszakosan). Néha fut a színes kép mintha a szinkron nem lenne jó. Van olyan állapot is, hogy bejön az adás de csak ritkán és csak egy pillanatra. Általában a villogásokat és a futást produkálja váltogatva. A teletext ablak az előhívható és a szöveget is mutatja. A távra reagál. A digit box-ban már kicseréltem az elkókat (M*29504-103.41*027194 box van benne). Toshiba csöves, de az valszeg jó.
Várom megtisztelő tippjeiteket.
Üdv:
Komlós Laci
Szevasztok, T. Sorstársak!
Életemben először szembe kerültem egy ilyen döggel, ami a barátnőmé (ergo:pénz nuku). Azzal hivott, hogy ciripel és füstöl (a TV). Ez a pormacskákra volt visszavezethető, viszont kiderült, jelentős párna- és hordó torzitása is van a kütyünek, ami ráadásul a képtartalomtól is függ.Azt gondolom, valahol valakit az ív hazavágott.
Szerintem ez táp-hiba lehet, viszont nincs semmiféle doksim róla. Ha valakinek van épitő jellegű ötlete, köszönettel venném! A teljes tipusjelzés: ST 63-2103-8/DOLBY
Kösz előre is!
Szevasztok !
Kedves Tanyalakók, az ST 63-712 NIC/TOP TV-t ajándékba kaptam, az EW korrekció nem működik,néha pár mm-t menne a párnatorzítás, de aztán marad.
Én amióta nyugdíjba mentem nem foglalkoztam TV-kel. Ha valaki tudna hasznos tanácsot adni megköszönném.
Üdvözlettel: Bognár Józsi.