Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GRUNDIG ST70710 1

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
512.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar grundig manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GRUNDIG ST-70710 ST70710 ST 70710
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Grundig st63 160 idtv
Sziasztok! Nem olyan régen fedeztem fel az oldalt és úgy látom, hogy itt értelmes segítőkész szakemberek értekeznek. Van egy Grundig St63 160 idtv (cuc1822) mely a következő hibával jelentkezik. A kép sötét minden bemenet esetén ez azt jelenti,hogy pirosas színű sötét kép van rajta.Eleinte csak néha jött be aztán valamitől mindig elmúlt. A mikor a kép normális megjelenésű volt a képen lilás csíkok mozogtak különböző irányba és ha valamelyik külső bemenetre kapcsoltam pl. DVD-t akkor olyan volt mintha nem lenne szinkron tehát a kép szaladt az AV-n. Az OSD képe viszont kifogástalan most is tehát valahol a videó panel környékén vagy a Feature box-nál gondolom a hibát. Ha valakinek van ötlete szívesen venném.
Grundig GLX3102C lcd usb port
Sziasztok! Alaplapot cseréltem ebben a Grundig LCD-ben. Minden működik, de az usb portot nem tudom aktiválni. Persze az ügyfélnek marhára kellene. A források között sincs.Mellékeltek hozzá egy papírost, de nem jutok vele dűlőre. Gyári beállításokig eljutok a Menü---8500 kombinációval.Menüpontok közt lépkedni lehet, de belépni nem tudok. Nincs ötlete valakinek? Köszönöm,üdv,kovi
GRUNDIG CUC 7303 TV T51-830/4 text Függőleges hiba
Sziasztok! Csatoltam a tvröl egy képet ez a helyzet: de elöször csak középen volt egy vékony csík ,smiután függ ic-t cseréltem 100mikrós kondival együtt,ez lett a következö szituáció,amit a kép ábrázol! Amugy 25 voltot megkapja az ic csak a kimenetén az 5 ös lábon 2.5 voltot mérek nem többet! Végignéztem már a szokásos dolgokat amiket ilyenkor illik kondik ellenállatok stb.. Mondjuk az a zéner dioda nincs benne ami az ic mellett van közvetlenül.. Valami tipp?
Grundig TV cuc2033 a védelem letiltja a készülék indítását Megoldva
Tisztelt Tanyalakók! Javítanám a fenti TV-t, de segítség nélkül nem megy. A hiba jelenség nagyon hasonlít ehez a topik-hoz. Nálam a R50011 megbarnult, elszakadt. Csere után megint. Azt kicseréltem a IC50020, D50011 azt mostmár így jó lett. De a TV nem indul, vagyis indul de 1, 2 másodperc és vissza áll standby-ba. Az +A megmértem, 169V Mit nézzek meg. Előre is köszönöm a segítséget. ( Nem vagyok TV szerelő, ha lehet csak amatőr szinten kérnék segítséget.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce