Sziasztok!
Van itt egy ilyen TV. Állítólag időnként elment a hang, néha visszajött. Elhozták, kiderült bekapcsoláskor néhány percig (hidegen) nincs hang majd váratlanul megjelenik. Ezután ki, majd bekapcsolva már kevesebbet kell várni a hang megjelenéséig. Lényegében mindent átforrasztottam ami a hanggal kapcsolatos (KF, Hangproci, hangvégfok, és mozgatásra sem reagál úgyhogy a K.H-t kizárnám. Sajnos AV-ről nem tudtam megnézni, mert nincs hozzá távirányító (nekem se).Raszterkorrekció sem működött, az STV 9306 EW kimenetén a 36 V-os zener átvezetett (bár ennek semmi köze a hanghoz). Van valami típushibája ezeknek (hangvégfok, hangproci)?
Kösz előre is!
Sziasztok!Keresem a fenti gép szervizmódját.Tud valaki segíteni?
Sziasztok ! Tartalmat keresek a fenti TV-hez . / MDA lakik benne / Előre is köszönöm !
Sziasztok! :)
Ezen készüléket főkapcsolójával bekapcsolva P1 kijelzéssel kivilágosodik a képernyője, de nem reagál sem a távirányítóra sem az előlapi H-, H+, ill. P+, P- kezelő gombokra. Tápfeszültségek rendben.
Letöltöttem hozzá eprom mentést, de nem változott semmi. A teletext v. média panelján is található egy 24C08-as eprom. Nem tudom ennek a tartalma befolyásolhatja e a készülék kezelhetőségét, vagy egy csatornára programozva letiltott állapotban van ez a HOTEL TV.
Előre is köszönöm a segítséget! :help:
Üdv.: Csabafi54
:yes: Most utólag EGY FONTOS KIEGÉSZÍTÉS: Az alaplapi panel kezelőgombokhoz közel eső részén található egy BR80002-vel jelzett átkötési lehetőség. Az átalakítás miatt erre az átkötésre feltétlenül szükség van, mert enélkül nem kap tápfeszültséget az INFRA vevő.