Sziasztok!
Van ez a Grundig tv tápban bizti kilőve,táp tranyó zárlatban...kicserélem táptranyót,és ujból ellövi a biztit..Van erre valami kit,hogy miket kéne kidobálni ebben a sassyban??
Üdv:Sparco
Sziasztok lenne egy nem mai grundig super color c 3304 tipusú készülékem na most ez a készülék olyanokat csinál hogy a bekapcsoló gomb megnyomására nem mindíg kapcsol be rendesen sokszor csak a vezérlő részénél megjelenik a csatorna ha be is kapcsol akkor a baloldalon van kb egy 10cm-es zavaros csík.Valamint hol szines hol fekete fehér.Kérem akinek van ötlete vagy találkozott már ilyennel segítsen
Üdv mindenkinek
A fent nevezett tv-hez kérnék segítséget. (még nincs nálam)
Ha sikerül beprogramozni állítólag működik sokáig.
Ellenben ha pl. menet közben bedugnak egy scart csatlakozót előjön a hiba.
Kikapcsol elfelejti az adókat, van úgy hogy magától visszakapcsol és a
képen megjelenik a menü de sötéten, kontrasztalanúl. Hogy elromoljon,
néha elég csatornát váltani. Újra működésre bírni úgy lehet ha távirányítóval
valószínű szervízmenüből resetelik állítólag. Hát kb. erről lenne szó.
Légyszíves írjatok valami okosat ha tudtok.
Köszönöm Majzinger
Sziasztok!
Ki tudna segiteni? A távvezérlő tönkrement és nem tudom visszaállitani a fényerőt ,kontrasztott, illetve a csatornákat újra kellene programozni.
köszönettel:Attila