Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HEATHKIT GD-1183 FREEZER ALARM SCH

OTHER - SERVICE MANUAL
Type: (JPG)
Size
101.3 KB
Page
---
Category
OTHER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar heathkit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    HEATHKIT GD-1183 ALARM GD1183 FREEZER GD 1183
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant OTHER forum topics:
Philips energiatakarékos izzók tényleg hullanak mint a legyek?
Üdvözlet mindenkinek. Annó bevásároltunk egy halom philips enrgiatakarékos (égőt, izzót, mi a helyes megnevezés?) világítótestet. :) Azt mondták, hogy az jó minőség, de az 50%-uk néhány héten belül megdöglött, majd szépen lassan hullottak és egy volt, ami talán 1.5 évig üzemelt. Ekkor elkönyveltük, hogy vagy nagyon silány mindegyik, vagy esetleg hamisak voltak. Ezután visszaraktuk mindenhova hagyományos izzókat és gondoltuk majd idővel jobb lesz a technika. Nemrég hozott egy haver egy elég fényes darabot, amit be is üzemeltem és tényleg jó volt, jó erős fénye volt, viszont másnap elkezdett bekapcsolás után búgni kb 1 percig, majd elhallgatott és ekkor elkezdtek visszatérni az emlékek és kezdtem kicsit bizalmatlan lenni. Pár napig ment, de bekapcsolás után búgott persze, viszont kb. 1 órája felkapcsoltam, és rá pár másodpercre villant egy rövidet, majd 5 perc múlva sötétség. Kérdésem, hogy ezek tényleg ennyira silányak, vagy csak nekem van rosz aurám? :)
Bluedio H2 "jack-esítése"
Hello!

Van egy fent nevezett bluetooth fejhallgató, ami nem tartalmaz külső bemenethez jack csatlakozót (mint a korábbi (H) modell), viszont USB-C csatlakozón keresztül működik... részben.
Azért részben, mert bekapcsolt állapotban működik rendesen, ám energiatakarékossága miatt, ha nincs BT készülékre csatlakozva éppen, akkor 5 perc elteltével kikapcsol.
Tulajdonképpen így is szól tovább, csak gyengébben, illetve az egyik oldal torz lesz.
2db jack-USBC kábellel is próbáltam, az egyikkel kevésbé torz, de továbbra is zavaró, ezért döntöttem a hangszórók közvetlen kivezetése mellett.

Szétszedtem és a 2 hangszóró negatívja nem közös, míg ugye a jack csak a pozitívat választja le.

Ha összekötöm, okozhatok-e belső zárlatot vagy BT/SD módban bármi hibát?

Az fontos lehet, hogy bár kapcsoló (nem nyomógomb) kapcsolja ki-be a készüléket, kikapcsolás után még játszik egy dallamot, ill. ugye energiatakarékosságból kikapcsolva az a kapcsoló még mindig ON állapotban van, de csak ki- és bekapcsolással kel életre újra... tehát a kapcsoló nem a tápot választja le.

Tudom, végső megoldásként rakhatnék rá egy kapcsolót, ami a negatívat is leválaszja, de ha várhatóan nem megy tönkre semmi benneazzal, hogy össze van kötve a 2 hangszóró negatívja, akkor nem furkálnám tovább a burkolatot.

Okozhat maradandó károsodást a 2 hangszóró negatívjának közösítése?
Zinto A1000 szünetmentes táp hiba, akkut nem tölt
Sziasztok! Zinto A1000 szünetmentes táppal akadt problémám, az akkukat nem hajlandó tölteni, már így került hozzám. Új akkukkal próbálom, hidegen indítva, illetve 230V-os feszültség elvétele után is vidáman viszi a terhelést. Az akkuk viszont nem töltődnek semmit.Ha valakinek volt már dolga ezzel a típussal örömmel várnám a tanácsait, -az alaplapon, és a segédpaneleken méregetve szembeötlő, ordító hibát egyenlőre nem látok. Üdv.Laci
Blaupunkt RD4 javítás után sípol.
Sziasztok! Egy kedves citroen tulajdonos vett az autójába gyári RD4-es autórádiót. Sajnos,a dolog úgy indult, hogy az előlapi csatlakozósor le volt törve a panelról. Ezt vissza forrasztva a rádió működik, hangolható, használható, azonban a kijelzőt nem kezeli és a hangszórókból folyamatos pittyegés-sípolás hallatszik. Mi lehet még a gond? Köszönöm! Üdv! Imre
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce