Sziasztok!
Most adta meg a cégemnél a keringető szivattyú magát, KH-javítás után ezzel a hibakóddal fogadott, amikor vissza kötöttem a helyére. A kezelési utmutatóban annyit írnak hogy modul hiba. Azt szeretném megtudni, hogy ki lehet-e nullázni a hibakodot vagy nem? Nem tudom azzal okoztam-e a gondott hogy próbakor nem volt visszatéve a szivattyúra, és még annyit hogyha nyomva tartom a gombot akkor E04 hibakodot jelez, ami alacsony feszültséget jelen. Valaki találkozott ilyen hibával, kérem írjon?
Sziasztok!
Egy Zener (ZD202) beazonosításában kérnék segítséget a fent nevezett akku-tölt?ben.
A ragasztóval leöntött nyák tisztítása alkalmával sérült meg - ketté tört :(
Köszönöm a segítséget,
Üdv!
Tudna segíteni valaki, hol lehet a gond?
Két napja még jó volt. Ma hazamentek a lányomék, és nincs meleg víz! Átkapcsolták fűtés + meleg vízre, ott sem indul. A nyomás a műszeren 0.8, de töltöttek hozzá kis vizet, most 1, de így sem indul be. Nem hiszem, hogy a nyomással lenne gond, mert 0.7-0.8-nál stabilan szokott menni.
Csak villog a piros Led, de eddig a zöld villogott.
Üdv: formasu
Sziasztok!
Azon tanakodóm a nagy melegre való tekintettel, hogy lehetséges e egy olyan készülék építése ami 4 darab peltier elemből állna, a peltier elem hideg oldalára lenne fogatva egy hőcserélő amiben viz keringene vagy fagyálló.
A le hűtött közeget egy kondenzátorra juttatnám, azon egy ventilátorral a levegőt keresztül hajtanám.
Szeritettek működő képes lehet?
Üdv István!