Sziasztok!
Említett készülék bekapcsolási kisérletkor villant párat a leden, majd visszaáll készenlétre. Ez idő alatt (amennyire mérhető) minden feszültség megjelenik. T-con ledje is villan egyet.. Gombról/távról is ugyanez a jelenség. Igazából olyan, mintha zárlat miatt nem engedné indulni, de ilyet nem mérek sehol. Van ezeknek esetleg valami jellemző hibája ami okozhatja?
Köszönettel: Kiss Z.
Hello, does anybody has a hint for me and/or schematic for the Hisense RSAG7.820.12363 mainboard?
Issue TV : no startup, from standby, red led TV flashes continuously, remote checked, no component, connector, solder joint seems visual defect, no hot spot with IR camera, guess power supply or safty circuit defect.
br markus
hi.
hozzám került tartós vizsgálatra a fenti plazma-a biztosító nyártól mostanáig vajúdott rajta.(villámos volt)
átnéztem-nincs kép,ymain halkan vísít,
kiszedtem az y maint és találtam rajta "értékváltozott" alkatrészeket,ja az stk 795-844 is gyanús,mert minden ami rossz az stk hibrid körében van.
találtam rajzot a tanyán,de hiányos-pont ez a rész hiányzik....
lenne -e valakinek rajza,vagy tapasztalata hogy érdemes-é foglalkozni a javítással-esetleg keressek panelt??
a panel száma: LGE pdp070306 50x4A
eax34042601
Üdv: egon
loviegon@t-online.hu
30-9 986 575
Hi
got the red flashing standby light,2 blinks
tried power off,with power button hols,and reboot,but no luck.
I guess board has fault,not sure where to start on checking board for fault
any help appreciated
ta