HP PSC1350 nyomtatómhoz keresek win7 64bit drivert.
Sziasztok!
A fenti nyomtatónak az a hibája, hogy ha csak fek-feh-en nyomtatok, a csatolmány alsó részében látható eredményt produkálja. Ha ilyet, ahol van színes tartalom is, jó a fek-feh. tartalom. Valamint, ha csak egy kis szakasz egy soron belül színes, akkor a többi fek-feh. betűket is jól nyomtatja, de csak abban a sorban, utána megint rossz a f-f.
A patronokat nem régen cseréltem, gyári újra, és az első pillanattól ezt produkálja. Fejtisztítást is már ezerszer próbáltam, a helyzet változatlan. megköszönöm, ha valaki tudna segíteni.
Üdvözlettel
Attila
Üdv
Ma hoztak egy fenti nyomtatót alig látszott valami olyan halványan nyomtatott már. Régóta nem használták elég poros is volt. Bíbort csak sejteni lehetett. Lézeregység ki tisztítás. Szép színek erőteljesek. Csakhogy szellemképes a kék és bíbor. Lézeregység ki ellenőrzés nem e mozdult el valami. Tükrök, prizmák ragasztása stabil semmi nem lötyög. Mi a manó okozhat efféle hibát. Kellékek állapota mellékleten (szkennelés gyengére sikerült)jól látszik nem a megfelelő helyre nyomja ezt a két színt.
Segítségeteket előre is köszönöm.Laci
sziasztok
a HP Deskjet F2100 series nyomtato driveret keresem windows 7 op rendszerre.
amit a neten talaltam vagy hibas file,vagy nem mukodik.
a nyomtato win xp rendszerben mukodik