Sziasztok!
Egy gyors kérdésem van hozzátok. Egy HP 630 laptop került hozzám és Windows XP SP 3 akarok rá rakni (32bit) de el kezdi telepíteni majd amikor formázást kéne hogy jelezze kék halál a vége több XP lemezről is viszont Win 7 meg települ rendesen. A kérdés: létezik hogy nem lehet 32bit XP-t rárakni? a kézikönyv ezt konkrétan nem jelzi és van hozzá xp-s driver. Próbált már valaki XP-t rakni ilyen gépre? Azért nem a 7 mert azt nem ismeri a hölgy! Előre is köszönöm a válaszokat. Sziasztok.
üdv: Lajos
Egészítsd ki a címet légy szíves!
Kalex
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Köszönöm.
Kalex
Sziasztok
Olyan problémára keresek megoldást, hogy egy laptop monitorkimenete meg van kopva, ezért kontakthibás.
A csatlakozó cseréje több okból se megvalósítható.
A tulaj, nem akar a gépétől távol lenni amíg javítom, én nem vagyok felkészülve a lakáson a csatlakozó cserére, meg igazán nincs is nagy kedvem hozzá, ripityára kell szedni az egész hóbeleglancot.
Hogy tudnám kivülről megoldani a problémát, milyen fusi ötletetek lenne.
Sziasztok,
A címben említett laptopra rádugtak (nem tudom mit, talán HDMI-re valamit) és onnantól se saját se külső megjelenítőn nincs kép. A gép megy, mert betölti a windowst, de kép nyista. Csatlakozókon, alaplapon semmi elváltozást nem találok, LCD szalagkábel csatlakozásnál a biztik jók, de semmi ötletem, hogy merre menjek, mit mérjek. Esetleg valakinek valami ötlete?
Előre is köszi!
Kép 1
Kép 2
Szép jó napot kívánok mindenkinek.
Ilyen esettel,még nem találkoztam.
Került hozzám egy HP Pavilon DV7 1000 notebook,olyan hibával hogy nem kapcsol be.Ez egy utánagyártott 19V táppal működik most amihez van egy sima dugó átalakító 3 tüskésre.Eddig ezzel a táppal működött kifogástalanul.
Ha rádugom a tápot a csatira a csati mellett levő led nem világit,így nem tudom bekapcsolni.
Ha belefújok egy kis alkoholt a csatiba és úgy dugom be a led felvillan és betudom kapcsolni a notebookot.
Ha kiszárad az alkohol és akkor akarom újra bekapcsolni nem villan fel a led és nem működik,ha kap alkoholt akkor megint működik.A csati koszos de próbáltam kimosni így derült ki ez a hibajelenség.
Nem éterem találkozott már valaki ilyen hibával?