Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HYUNDAI S560 MON

TV - EPROM
Type: ()
Size
1.4 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar hyundai manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    HYUNDAI S-560 S560 MON 560
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Hyundai HLH 32745 dvbt LCD TV csak alapszíneket váltogat (Megoldódott)
Sziasztok! Vettem egy hibás elektronikai csomagot elfogadható áron a vaternyán. Benne volt ez a tévé is. A leírt hibajelenséget produkálja. Licitáltam rá mert már a többi kacat megérte a vételárat tehát ez már szinte "ingyen" volt. :) Mivel nagyon kezdő vagyok LCD tévé téren,tőletek kérek segítséget. Ha bekapcsolom akkor csak az alapszíneket (kék-piros-zöld) váltogatja periodikusan a kijelző teljes felületén. Olyan mintha valami pixel tesztet futtatna. Hogyan lehetne ebből kilépni vagy mi okozhat ilyet egyáltalán? Gondolom ha más nem legalább a kijelzője használható. :D Segítségeteket előre is köszönöm.
Euras, Hyundai HLH32860 DVBT képhiba
Kedves kollégák! Van egy Hyundai HLH32860DVBT LCD TV, aminek az a hibája, hogy csak fél kép van rajta, azaz csak a jobb oldalán, egyébként működik. Egyszer régebben már föltettem a fórumra,de senki nem válaszolt. Eltelt már vagy egy év is, kaptam az EURAS-tól egy mailt, hogy 30 napos próbára igénybe vehetem. Nosza, föl is tettem, nagy nehezen regisztráltam is látogatóként, pár nap múlva jött is válasz. Ezt viszont már nem tudtam megnyitni, kérdésemre azt válaszolták, hogy régebben már igénybe vettem. Való igaz, pár ével korábban már valami oknál fogva engedélyezték kegyesen a belépést próbaidőre, de ennyi, mert nem tudtam akkor továbblépni, magyarán semmire nem tudtam használni akkor. És így hát most sem. Ha már ennyire kukacoskodók, akkor miért nem időben jelzik, vagy miért küldik a lehetőséget? Na mindegy. Tudna valaki segíteni? Köszönettel Attila
Hyundai HLHW19796 Elindul de csak szürkés kép van, és utána leáll az inverter! Kijelző hibás!

Sziasztok!
Nem rég találtam rá és megnéztem mi a hibája. Bekapcsolva szürkés kép van rajta, és utána leáll az inverter, de újra bekapcsolva is ezt csinálja. Átmérve a tápnál 3.3V 5V 12V meg van, de a kijelzőn semmi kép nincs, lehúzott kábellel is ilyen ami a main-ról megy. Külön tcon modulja nincs. Ez lehet szoftver hiba, a tápegység: Grundig ELK YBQ194,
a main száma: Grundig ELK. XZT190R-8 a kijelző típusa LTM190M2-L31 (SD).Utána összekötöttem a beltérivel, a hang megmarad, de kép nincs!

HYUNDAI HE-TC2970 hang probléma
Üdvözlöm a kollégákat! Nevezett készülék /Sassy:JM-2918P/ olyan gond van vele, hogy bekapcsolás után kép van hang nincs! Néhány perc múlva megjön a hang és tökéletesen működik! Cserélve: TDA7495, az összes elkó a végfokban de a helyzet változatlan! Talán volt már hasonló gondja valakinek, ha igen kérem ossza meg velem! Köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce