Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

IKEGAMI PM-127

MONITOR - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.4 MB
Page
13
Category
MONITOR
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar ikegami manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
IKEGAMI PM-127 service manual (1st page)
Preview of IKEGAMI PM-127 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
IKEGAMI PM-127 service manual (2nd page)
Preview of IKEGAMI PM-127 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    IKEGAMI PM-127 PM127 PM 127
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MONITOR forum topics:
Samsung B2330H monitor nem mükődik a háttérvilágítás
Sziasztok! A fent említett monitornak pár másodpercig van háttérvilágítása majd kikapcsol. Az elkókat kivéve a 100uF/400V-at kicseréltem. Táp terhelve a 15V illetve az 5V-os ágon, bekapcsol, 14,42V illetve 5,19V-ot mértem. Inverter trafó szekunder oldalain panelban 1,06Kohm, illetve 1,01Kohm-ot mértem. Kiforrasztottam, így az 1,01Kohm, helyén szakadás van, amit nagy a valószínűsége, hogy én okoztam. Csatolok egy képet a traforól, segítsetek beazonósítani. A panelon Model:PWI2304PC(A)-t ír, ha esetleg valaki már találkozott ezzel a típussal és megvan a rajza, ossza meg velem is legyen szíves. Keresgéltem az oldalon lévő inverter rajzok között is, de nem találtam.(bn44- ezt hol szokták feltüntetni, mert én még ilyennel nem találkoztam). Köszönöm! mitibi "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sony CPD-110EST monitor javítása
Sziasztok! Van egy Sony CPD-110EST monitorom. A csatolt képen látható hibát generálja, és szép lassan valami melegszik, majd füstölni kezd. Azt, hogy pontosan mi füstöl azt nem tudom, mert a füst jelenséget én magam nem láttam, csak a monitor tulajdonosa. Én csal annyit észleletem, hogy szétszedve, bekapcsolás után szaga lesz, hogy mi melegszik azt nem tudom, azt nem találtam meg , mert nem akartam tovább kínozni. Az elektronikához értek viszont monitort még nem javítottam, így tanácstalan vagyok, hogy hol keressem a hibát. A kép alapján valaki tudna nekem irány mutatást adni, hogy hol lehet a hiba? Köszönöm a segítséget. Üdvözlettel, Anti.
LG CB 575BN monitor csatlakozó bekötése. Megoldva!
Sziasztok! Hozzám került egy LG CB757BN tip monitor levágott csatlakozóval.Megpróbáltam egy szerelhető csatlakozót rátenni de nem tudom a színeken kívül mit hova kell kötni.A panelre nincs rászitázva hogy a maradék hat vezetékből mi micsoda. A vezetékek: 1, R 2, G 3, B Ezek mennek a képcső panelre A többi a panelre megy ,sárga, szürke,piros,fekete,narancs, fehér. Tud valaki segíteni hogy melyik szál micsoda? Üdv belfi!
Samsung 711MP S TV-Monitor PC üzemmódban véletlenszerűen hibásan működik
Üdvözletem, sziasztok! Adott a tárgybéli monitor (Model LS17MCA, GH17TS, 2005 nov) ami kizáróag PC üzemmódban használhatatlan. Előzmény: a tápegység összes, az alaplap sok elkója elvesztette funkcióját, persze a tulaj addig használta, mig ki nem múlt teljesen. Közel 20 db elkó cseréje után a monitor elindult, de PC módban nem oké. Sötét, elcsúszott kép, custom üzemmódban semmi, más üzemmódban zöld vagy piros kép, miközben az összes analóg üzem kifogástalan jó, használható. IC700 ATMEL 24C16AN eepromot cseréltem újra, üresre, más típusra, az eredények megdöbbentőek: - az üres memóriát megírja a proci - a menüben beállított értékek kikapcsolás után változnak vagy értelmetlen értéket mutatnak - újra bekapcsoláskor sötét, elcsúszott, színhiányos kép jelentős órajel eltolódással - a megadott értékhatárokhoz képest vagy 0, vagy 255-ös értékek a szervízmenüben - ha minden adatot átírok, kilépés után egy része elfelejtődik vagy átíródik - ha megírom a memóriát az eredeti vagy netről letöltött tartalommal, látszólag jól indul, de az első kilépés után szintén megbolondul (lassan én is) A csatolt képekkel próbálom bemutatni az összevisszaságok egyrészét. Az IC100-as 24C02 eeprom (VGA) a fenti hibákat nem befolyásolja Miért nem tartja meg a flash eeprom a beállításokat? Tápfesz 5,1V, adatbuszokon kb. max 3,6V, adatforgalom látható. Valaki esetleg küzdött ilyen hibával? Üdv: Sándor
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce