Sziasztok!
Mosógépes kolléga kérését tolmácsolom.
Egér koma besurrant e mosógép vezérlőegységébe,annak is az smps (TNY264) táprészén ürítette vizeletét.
Így, mivel 320 B+ nem válogat kómába esett, sőt összeégett a kis függőleges táppanellel együtt. Lenne valakinek cserélt, hibás, ha táprésze rossz az se baj (javítható), kérem jelezze.
Köszönet, üdv, kovi
Sziasztok!
Fenti mosó-szárító csak megforgatja oda-vissza a dobot, majd beengedi és kiszivattyúzza a vizet és villogással megáll - lásd a videón. A manuálban nincs ilyen hibakód!
Légcsapda és csöve tiszta, vízszintkapcsoló jó, fűtőbetét 33R, NTC 25K mérve; bejövő víz és szifon kimenet is rendben, nincs dugulás.
Egyenlőre elakadtam, jó lenne egy kis segítség.
A fiók alján maradt egy
INDESIT IWUD 4105 Használati Utasítás.
Ha valakinek ezzel örömet okozhatok, jelentkezzen, ajándékba adom.


Sziasztok. Indesit witl 125 tipusú mosógépet javítok és elakadtam. Segítséget kérnék tölletek. A mosógépen az összes gomb és visszajelző lámpa működik. El lehet indítani minden programot. A visszajelző lámpák szerint el is indul de a mosógép nem csináll semmit. Az 1-es program indításakor egy pillanatra megrándul a töltővízvezeték. Gondolom egy pillanatra nyit a mágnesszelep. Ezen kívül semmit nem csináll a készülék. Mi lehet a hiba oka, hol keressem azt? Köszönöm.