Szevasztok
Lényegében már leirtam ahibát,nem tudom a pompa lehet a ludas,vagy elvan tohulva a szürő,csak azt nem tudom ebben holvan,a másik gépünkben,alaul bal oldalt volt,de ebben nincs.
Sziasztok!
Indesit WIXXL166EU mosógépet szeretnék csapágyazni ha lehet egyáltalán. Az üst csavaros, tehát ketté szétszedhető. A dobot sikerült kiütni nagy nehezen. Ezzel a szimeringel viszont még nem találkoztam. Nemtudom hogy egyáltalán ennek így kellett volna szétjönni? Mert a dob tengelyen nincs a szokásos réz gyűrű, amin a szimeringnek kellene futnia. Viszont az üstben sem látom.
Köszönöm előre is a tanácsokat.
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwncUlocVV2SmRLMUE/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnNmdfZGs4bzh6M2c/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnQ2MzTXJ2Vnp5VVE/view?usp=sharing
Megoldás: Fórumtársaknak köszönhetően megrendelve Ebay-ről. Köszönöm mégegyszer mindenkinek a segítséget.
Sziasztok YTM1182KRXEU motor meg sem moccan , az időt vissza számolja és elmondás szerint a végén mikor lazítana a ruhákat akkor forog , kivárni nem tudtam , de csak szellőztetésre kapcsolva se forgot , úgy hogy ez nem annyira biztos . Ilyen van benne :
https://www.ebay.de/itm/167146451977
Majd behozzák .
Motor vagy elektronika ? Valami ötlet , tapasztalat .
Sziasztok!
Mosógép fűtőszál kiszedésére kérnék valami okosságot hogy hogyan lehet könnyen kiszedni ami már régóta bent van. Általában sikerül, de volt már olyan gép aminél nem boldogultam. Most egy Indesit IWB6143 van nálam aminek zárlatos, de nem igazán akar kijönni. Az üst műanyag, eltörni nem szeretném. Az anyát fellazítottam, próbáltam egyik-másik, majd mindkét oldalról alányúlni, de nem jön ki.
Köszönöm előre is az ötleteket.