Üdv kollégák!
Belefutottam az átkos f08-as hibába. A jelenségek: ürítés programnál ajtót lezárja, lúgszivattyút beindítja, aztán amikor behúz a motor reléje, egyből kiáll f08-as hibára. Centrifuga programnál ajtót lezárja lúgszivattyút beindítja aztán a motort 1-2x felpörgeti és lassuláskor áll ki f08-as hibára. Mosás programnál ajtót lezárja, enged pár liter vizet az 1-es mágnesszelepen, aztán kinyitja a 2-es mágnesszelepet és folyamatosan engedi a vizet, motor reléje nem húz be, nem áll ki hibára. Vízszint érzékelő átkapcsol, de a mágnesszelepet nem kapcsolja le.
A panelon a tápot felújítottam, vízszint érzékelőt szétszedtem, motort kitakarítottam, próbáltam leakasztott fűtőbetéttel, de nem derült ki a hiba oka.
Minden ötletet szívesen veszek, mert a tulaj szeretné már megjavítva látni a mosógépét.
Köszönettel:
NA
Kedves Szakik!
Van egy INDESIT WD105T mosó-szárítógépem,aminek a programkapcsolója bekapcsoláskor indulás helyett csak körbeforog.A vizet felveszi.
A szénkefék jók,kifújattam a motort.Fűtőszál és ajtóretesz szintén jó.
Mi lehet a gondja?Mit nézzek még át?
Köszönöm a segítségeteket!
Üdv: Tivi
:szetver:
Sziasztok,
Fenti géphez keresek valami tartalmat, hibája, megáll centri előtt a program, hibajelzés nincs. Szénkefe és ajtózár csere után nem megy végig a program. Légcsapda csövébe belefújtam, átjárhatónak tűnik, vízbeeresztés néha szakaszos. Mivel kopottak voltak a kefék, megpróbálnék egy eepromot bele.
Köszönöm, üdv
András