Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WITL106E 192

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
2.5 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT WITL-106E WITL106E 192 WITL 106
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WISL85X - véletlenszerűen F08 hibakódra kiáll [MEGOLDVA]
Sziasztok! A fasza kis 9 éves elől töltős indesit wisl85x mosógépünk úgy döntött, hogy sztrájkol. Költözés miatt 3 hónapig nem volt használva. Előtte rendben működött. Most azt csinálja, hogy megy a program (mindegy melyik), beengedi a vizet, forog a dob, majd, amikor kiszivattyúzza a vizet (amit egyébként meg is tesz, kiszívja a vizet az üstből), nem áll le, hanem egy 20-30sec után hibával kiáll. Csak a dugvilla kihúzása segít rajta. Úgy látom az F8-as hibával áll le. Az első zöld led villog (a piros ajtózár pedig szaporán). Mindjárt teszek fel róla egy videót... Sajnos nem vagyok jártas a mosógépekben, ezért kérnék útmutatást, hogy mit nézzek át. Már a mosógép műanyag tetejének a leszedése is problémát okozott. Nem bírtam leszedni. :( A helyszínen ma nem tudtam semmit mérni, nem volt nálam csak pár csavarhúzó és egy kombifogó. Amit lehetett -és tudtam- szétszedtem. Csatoltam róluk pár képet, néhány kérdéssel illusztrálva. Azt gondolom, hogy talán a vízszintszabályozása (érzékelője) nem okés. Csak sajnos nem tudom az hol van és hogyan is működik pontosan. Van egy labda cucc ami jó száraz vízkövesszerű törmelékkel van megfűszerezve. Lehet ez a gond? Egy kis szakmai instrukció jól jönne. Nem akarom kidobni még, mert amúgy teljesen rendben van (leszámítva, hogy anno a kutya kölyök korában megrágta mindhárom forgatógombot :) ).
FRISSÍTÉS: Tanácsaitoknak köszönhetően úgy tűnik sikerült megoldani a problémát. Mivel többen is a fűtőbetétre gyanakodtatok -amit műszerezettség (megger) hiányában nem tudtam egyértelműen kimérni-, ezért a Szaki963 által javasolt "vasalós" műterheléssel -miután előbányásztam a dobozok közül a vasalót- tettem egy kísérletet. Végigment a program egymásután 2x is (igaz a vízhőmérsékletet le kellett tekernem 0-ra, különben nem akart a program tovább menni a fűtési szakaszból. A hőérzékelőt nem melegítette semmi.). Ez után megvettem a fűtőbetét és beraktam. Azóta 4-5 mosáson is túl van már a gép. Kösz Mindenkinek! A bűnös fűtőbetét: kösz, pihe
INDESIT BE 33 PI kombi-hűtő panelen lévő MKP-kondenzátor értéke
Sziasztok! A fent nevezett hűtő panelján lévő fólia-kondenzátor értékét tudja valaki? Rajta volt egy matrica és lejött vele a felirat is!Nem indul,csak villog rajta minden.Erre gyanakszom...Köszönöm!
INDESIT (IDCE G45 B H) SZÁRÍTÓGÉP F08 hiba kód. Megoldva!
Üdv mindenkinek!


Tudná valaki, hogy INDESIT (IDCE G45 B H) szárítógépek E08 hibája mire utal?? ( KONDENZÁCIÓS SZÁRÍTÓGÉP)
Neten nem találtam róla semmit.
A hülye gép lejátssza a programot majd az összes led villog rajta és a kijelzőre kidobja a hibakódot.
A ruhák csak félig szárazak.
Mit kellene átnéznem rajta.
Épitő jellegű segítséget előre is köszönöm.



 
Indesit IWSC 51051 mosógép csapágyazható-e?
Sziasztok! A címben leírt mosógép most még a "tűrhető" hangon eszi a dobcsapágyat,de eddigi gépeimből okulva legfeljebb egy-két mosást fog kibírni.Természetesen két hónappal ezelőtt járt le a gari.Érdeklődtem szervizben,mondták,hogy üst+dob= 35000 Ft. Kérdésem a nagyon szakikhoz:Megoldható-e a csapágy cseréje anélkül,hogy a gép új árának több mint a felét most megint ráköltsem?(Nagyon nem ugrálhatok,de mosni meg kell.) Köszönöm előre is,ha valaki megszán egy-két ötlettel. Üdv.:davidm
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce