Tisztelt Forumozok!
Indesit IWDE7168UK szarito mosogep kontroll J16-os csatlakozasanak a bekotese kellene.Az elolapi panelre csatlakozik 5 szallal(3 szurke 2 piros)
A kontroll panel Delta Electronics 21501016603 szamu, de tobb modelhez is hasznalatos.
Megtudna valaki mondani, hogy az elolapi panelrol jovo szalakat melyik pontokra kossem a kontroll panelon (j16)?
Segitseget elore is koszonom!
Udv Tamas
Üdv mindenkinek! Adott egy WG-1031 tipusú, békebeli mosógép! Ez még mechanikus programkapcsolós, de már van benne egy REMCO-5520 tipusú fordulatszabályozó panel! Viszont, bármelyik programra téve, a max. centrifuga-fordulat nincs meg, csak kb 3-400! Találkozott-e már Valaki ilyen hibával, és mi lehet a probléma? Ez a panel lakozik benne! Köszönök minden tanácsot előre is! ferenc
Szép napot Mindenkinek. Tudja valaki mit akar a gép közölni?
Megmértem volna ezt-azt, ritkán szokott a hibaüzenet érdekelni. Mondjuk AEG-knél sokat segít. De ezt a gépet nem láttam! Ismerős szeretne telefonos segítséget kérni.
Üdv. Mindenkinek. Indesit szárítós mosógép EVOII panellal bármelyik mosás program végén megáll 1 percen azt folyamatosan mos . A 10 perc centrifugát rendesen megcsinálja , szivattyúz centrizik azt megáll. Hiba kód nincs. Valami ötlet?