Üdv!
A minap került hozzám ez a gyönyörűség.. Ami egyből szembetűnt, hogy a Q011-es 3 lábú kis alkatrész konkrétan lyukas. Előtte az áramkörön látszik még egy folt, gondolom itt ellenállás állhatott. Segítséget szeretnék kérni az alkatrészek beazonosítására, illetve tippeket a hibára ami okozta. Amit le bírtam olvasni a kis 3 lábúról: gyártó: ST második sor: ...107
3.sor: GE910
Előre is köszönöm a választ.
Üdv: atka148
(Ettől beszédesebb címet nem tudok neki adni, mivel a gép nincs nálam, csak a panelja, így nem tudom mi a pontos típusa. Ennyit tudok róla ami itt látszik a képeken.)
Ez jó! Akkor hogyan segítsen az, aki még csak nem is látja a panelt? Vedd a fáradtságot, és nézz utána a típusnak!
Elnézést kérek, azt hittem, hogy elég a panel típusa. A gép típusát meg köszönöm uniman-nek.
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok!
Lenne ez a gép. Elinditok egy programot, látszólag elindul.
Majd 2-3 sec múlva csak villog. Ilyenkor szivattyúzik, és semmire sem reagál, csak ha áramtalanitom.
Mi lehet ez?
https://youtu.be/c_i7LX4ThJc
Kösz
Halli!
> > > Segitségeteket szeretném kérni .
> > > Kaptam egy indesit tipusú WS84TX EX mosogépet azzal a hibával hogy a fütöbetét nem jó, én ezt kicseréltem. A hiba a következő a gép nem indul el. a biztonsági körök jók mert a viszajelző led villágit. A program kapcsoló motorja viszont nem kapja meg a hajtást a triakja nem kapcsolja.
> > > Nem tudom hogy egy belső rajzzal esetleg tudnál e segiteni, esetleg egy panel rajz is jol lenne, nem tudom hogy a vezetékezés a megfelelöen van e bekötve
> > > Megkérnélek beneteket ha tudnátok ebbe segiteni?
> > > Köszönettel Feri
Üdv Mesterek
Olyan problémám van a fent nevezet mosógéppel hogy nem forgatja a dobot. (Végig csinál mindent úgy hogy nem forgatja a dobot az utolsó egy percig onnan nem megy tovább ezt azért írtam lehet hogy fonos)Mikor legelőször bekapcsoltam akkor F-01 irt ki azóta ez nem sikerül többet produkálnia Úgy olvastam hogy ez triak hiba. Szénkeféket néztem azok jók. Cseréltem triakot még mindig nem jó. Méregetem a panelen 5V az van. Centri programnál ha a triak középső lábához mérek akkor elindul a motor és végig csinálja a centrifuga programot. Mi lehet vele?
Azt hiszem EVOII panel van menne 21500913700 ez a szám van rajta.