Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT BAAN134

FRIDGE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
431.2 KB
Page
11
Category
FRIDGE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT BAAN134 service manual (1st page)
Preview of INDESIT BAAN134 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT BAAN134 service manual (2nd page)
Preview of INDESIT BAAN134 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT BAAN-134 BAAN134 BAAN 134
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant FRIDGE forum topics:
Indesit WD 84 TEX
Sziasztok Urak ! Kis segítséget szeretnék kérni az alábbi mosó-szárítógéphez. A gép nem centrifugázik.Elindul a centrifuga program, szivattyúzás bekapcsol,majd nem sokkal később a gép kiáll hibára. F 08-as hibakód. Ezek szerint vagy vízszint jeladó probléma (amit ki tudok mérni a vezetékekkel együtt.) Vagy valamilyen hiányzó ellenállás probléma. A fórumon egy hasonló géppel kapcsolatban ugyanerre a hibakódra azt írták "mosási ellenállás relé beragadt." No ez mi? És hol található? A szervízmanuált megtaláltam idefent. De abból-számomra-nem derül ki mi is ez az ellenállás hiba. Segítségeteket előre is köszönve. Kenyérke.
Indesit WIE127 (EX) mosógép hiba
Kedves kollégák ! Egy kicsit elakadtam a fenti géppel. A helyzet a következő: a gépet bekapcsolva az ajtóretesz bezár majd a vízfelvétel elindúl 10-20 sec-re. ezután minden folyamat leáll de az időt jelző óra tovább számól majd néhány perc múlva hibajelzéssel megáll. A hibajelzések mindig az aktuális folyamtnak megfelelőek tehát ha vízfelvételnél indítom akkor vízfelvételi hiba ha centrifugára akkor forgatási hiba tehát tudja mit kellene csinálni de nem tudja elvégezni. A tápot átkondiztam forrasztási hibákat javítottam de a helyzet változatlan. Ha valaki találkozott már hasonlóval kérem segítsen! Köszönettel: Lapatnet Frissülés: ma eltöltöttem néhány órát a készülék társaságában és a következő dolgra jöttem rá: ha a termisztorról lehúzom a csatlakozót a program elindul de miért nem jelzi a hibát? A thermisztor mérve jó!
Indesit IWSC 51051 mosógép csapágyazható-e?
Sziasztok! A címben leírt mosógép most még a "tűrhető" hangon eszi a dobcsapágyat,de eddigi gépeimből okulva legfeljebb egy-két mosást fog kibírni.Természetesen két hónappal ezelőtt járt le a gari.Érdeklődtem szervizben,mondták,hogy üst+dob= 35000 Ft. Kérdésem a nagyon szakikhoz:Megoldható-e a csapágy cseréje anélkül,hogy a gép új árának több mint a felét most megint ráköltsem?(Nagyon nem ugrálhatok,de mosni meg kell.) Köszönöm előre is,ha valaki megszán egy-két ötlettel. Üdv.:davidm
Indesit IWDE7105 mosógép F15-öt ír rögtön bekapcsoláskor. MEGOLDVA. Megszorult ventillátor és emiatt leégett, szakadt fűtőbetét.
Szép estét! Mi lehet?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce