Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT C238 93-23171-0000

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
862.0byte
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT C-238 C238 238 93 23171 0000
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit IWB6105 rendellenes(?) motorhang
Sziasztok. Egy Indesit IWB6105 gép van nálam ami motorvezérlő triak zárlattal került hozzám. A triakon kívül még egy SMD diódát kellett cserélnem a panelen. Azóta megy a gép de a motorjának van valami fura erőlködő hangja. Pontosabban csak akkor mikor lassú fordulaton (mosási ciklusban) jobbra forog a dob. Centrifugáláskor és balra forgáskor nem hallani az erőlködést. Nem áll le, meg nem akadozik csak a hangja erőlködő. Szénkefék jók, nem kopottak. Szerintetek kezdődő motorzárlat?
INDESIT WD84T F13 hibakód szárítási hiba /MEGOLDVA/
Sziasztok A fenti gépel kapcsolatban kérdeznék: Ha a programkapcsoló 90 fokos mosási ciklusról indul (1) a mosás lemegy rendben, de a szárítási funkciónál egy idő után elmegy hibára , vagyis F13-at villog és programkapcsoló körbe forog, (ilyenkor a tető melegebb, mint szokott) A sm. F13 hibát a dryer NTC hibájának írja, oké. De a többi program szárítása rendben lemegy. A kérdésem az lenne, hogy lehet mégis NTC hiba? (20°C-on mérve a dryer NTC-t kb. 20KOhm , melegítve csökken az ellenállása.) Kábeleket panelt, programkapcsolót tisztítottam, ezeken hibát nem láttam. Lehet EEPROM hiba is? Köszi Üdv Szabi (( Sikerült megoldani a problémát, EEPROM újraírásával. Itt több tartalom is fellelhető, a program verzió is számít...))
Indesit WS 105 TX EX mosógép ajtaja mindig zárva, ha villanyt kap
Sziasztok! Kollégám kért meg, hogy segítsek neki, mosógép ügyben. Panelban lakik, jó magasan, így elhozni nem tudom, de doktori javaslatra nem is tehetném, nem emelhetek.. Emiatt csak helyben tudok valamit kezdeni vele, és jó volna nem lyukra futni. A gép nyűgje az, hogy ha be van kapcsolva a kapcsolóval, és áram alatt van, akkor az ajtót lezárja. Ajtózár villanyt kap, reteszel. Ez alól nincs kivétel. A gép egyéb iránt tökéletesen üzemel. De program végén sem nyit ajtót, minden programnál zárva tart. Mielőtt szólt volna, a zárat már cserélte, tök feleslegesen. Ismeri valaki ezt a hibát? Mivel készüljek? Energomatos időkből meg más fűtőbetétes szivárgó áramos hibából kiindulva, megkértem, dugja be fordítva a hálózatba. Úgy is maradt a jelenség. Ebben a zárat triac vezérli? Vagy még mechanikus a kapcsolója? Minden tapasztalati tippet köszönök!
Indesit WIN82 hiba kód megfejtése
Üdv. Mindenkinek , indesit WIN82 arcadia panel , helyszínen ajtózárat cseréltem és rövid tesztelés : Vízfelvétel , mosás pár percig , rendben , program törlés és rövid centrifuga is talán rendbe volna , de a végén nem fejezte be a programot és az ajtó zár gyors villogásával kigyulladt az első két led. Amit találtam hiba leírásokat az mind 4 led-es kombinációk . Mire utal ez a hiba ?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce