Üdv!
Volt valaha egy színes leírás-winchesterem haláláig nekem is- ,melyik ledek milyen hibakódot jelentenek.
Ezt keresném,vagy valaki tudja hirtelen,hogy a mellékelt képen látható jelzés=Fxx?
Nem hibakódtáblázat kell,hanem azok a képek ami mutatja melyik ledek világitanak ha pl F08 a hibakód.
Remélem érthető voltam.
Köszönöm.
Megérkezett a gép,túl is vagyok rajta.
A kolléga javaslatom ellenére nem cserélte az ajtózárat,és az ismét eldurrantotta a triacot ,a 3 db smd diódát,és a hűrőborda alatt
egy 560 ohmos smd ellenállást.
A panel EDT0117.10 egyébként.
A dolog érdekessége,hogy centrifuga programot végigcsinálta,de normál mosáskor egy pár mp. vizbeengedés után kiállt a képen látható hibára.
Lehúzott motornál meg centri üzemben sem állt ki hibára,bár csak 1 percig néztem.
Idesit logika-ki érti ezt?
Üdv Kollégák!
Egyik ügyfelem mosógépe programkapcsoló hibás lett. Mivel a garanciális időkből hozzájutottak egy alaplaphoz és egy felprogramozott eepromhoz, így beépítem azt. Az ET oldalon böngészve nem találtam installációhoz leírást, illetve olyasmit olvastam, hogy számítógépet kell rákötni.(???)
Van valami trükkje az új panel életre keltésének ?
Eddig a régi paneleket javítottam, és azokat simán visszaszerelve működtek tovább.
Köszönettel:
NA
Sziasztok!
Van egy Wh-indesit mosógép panel. Egy kolléga a panelt kivételkor elejtette, és a táp impulzus trafó összetört. Eléggé kiemelkedik a panelról. Elvileg Ukrajnában kapható, de most biztos nem lehet belőle semmi. Valakinek hátha lenne bontásból hozzá egy ilyen alkatrésze. Teszek fel róla fotót. A táp Ic.: LNK-625. A szükséges trafó száma: 9741H101. A 9741H102-es nem jó, mert a menetszáma és működési frekvenciája más!
Kérem jelezze ha valakinek lenne ilyen.
Köszönettel: Csaba
Sziasztok.
Került hozzám egy Indesit mosógép azzal a hibával, hogy amint áram alá kerül furán villog rajta az összes led és nem reagál egyik gombra sem. Ki/be kapcsolni sem lehetett, abszolút semmi. Egy teljes átnézés után a vezérlőn találtam 3 db szép púpos kondit. Ezeket újakra cseréltem azóta ez a hiba megszűnt. Lehet ki/be kapcsolni, megszűnt a ledek villogása, lehet programot választani stb. Első próba mosás után a következőt produkálta. Ajtó lezár, majd egyből elkezdi beengedni a vizet, kis idő után megáll majd indítja a szivattyút, kis vizet kienged aztán csend, kis szünet nem történik semmi majd ismét elkezdi beereszteni a vizet ami nem áll meg,a végtelenségig megy. Gépet átnézve nem találok más hibát, minden kitakarítva, vízszintszabályzó csere is volt, panelen nem találok szemmel látható hibát (forrasztás, alkatrész). A szelepek triac-ját cseréltem, de semmi. Ha közben lehúzom a csatit a vízszintszabályzóról akkor akkor a motor indul elkezd dolgozni, relé kapcsol oda-vissza forog, de a víz beeresztés nem áll le. Valakinek van ötlete a hibára, mit tudnék még megnézni?
Köszönöm!