Sziasztok!
Indesit PWE8148S kijelző szegmens hiba. A mosógép rendesen működik csak sajnos a kijelző szegmensei nem igazán működnek. Tudtok erre valami megoldást, vagy csak kijelző cserével orvosolható? Forrasztási gond nincs. Esetleg ilyen kijelzője valakinek? Ugyan ehhez a géphez ajtó is érdekelne esetleg.
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnNU1OYmljc3YydE0/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnSVhMV1FaQWFxNDA/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnS1J6bk92SHNDZ1U/view?usp=sharing
köszi.
Üdv.: G.
Sziasztok!
Indesit IWC6103 öblítéskor túltölti(?) a vizet. Mosáskor jó a vízszint annyit tölt be amennyi kell, öblítéskor viszont a dob feléig feltölti. Ha van benne ruha, ha nincs. Szerintem az nagyon sok. Általában öblítéskor az ajtó max negyedéig kellene hogy legyen. A vízszintszabályozót már cseréltem kétszer, és a légcsapda sem koszos. Szerintetek mi lehet az oka?
Kérem city217, kozakg, és Ted Helyre ne szóljon a topichoz!
Sziasztok !
Tudná Valaki ezeket az adatokat?
Köszi
Tisztelt Tanyalakók!
Került hozzám egy "EVO-II Low End" panel. Melynek a Q2 pozíciójában elszállt egy alkatrész. Szeretném tudni a nevét, a szerepét. Amit látni belőle "..86S" Azt vettem észre, hogy a panelon fel rajzolt beültetési pozícióhoz képest fordítva volt beforrasztva. De gondolom így a jó, mert több képet is kerestem róla, és mindenütt így áll.
Köszönök minden segítséget.
Üdv. Mekmuki