Évekig állt a gép, mert rondán mosogatott, így kapták a lakással. Újraélesztettem. Tele volt szeméttel, szórókarokon nem volt luk, mindben nejlon meg törmelék, felső kar csatlakozóból gumi kirohadva, stb. Kapott tömítést, miután nem forgott másik felső kart, tömény lúgos átmosást.
Most müxix, szépen mosogat.De a program végén nekiáll villogtatni a jobb szélső ledet. Addig nem hagyja abba, míg nem kap egy resetet. Utána indítható, szépen elmosogat, de a végén nekiáll villogni.
Gőzöm sincs, mi lehet a nyűgje.
Ja és míg el nem feledém. Szépjóreggelt Mindenkinek!
Kedves kollégák !
Egy kicsit elakadtam a fenti géppel. A helyzet a következő: a gépet bekapcsolva az ajtóretesz bezár majd a vízfelvétel elindúl 10-20 sec-re. ezután minden folyamat leáll de az időt jelző óra tovább számól majd néhány perc múlva hibajelzéssel megáll. A hibajelzések mindig az aktuális folyamtnak megfelelőek tehát ha vízfelvételnél indítom akkor vízfelvételi hiba ha centrifugára akkor forgatási hiba tehát tudja mit kellene csinálni de nem tudja elvégezni. A tápot átkondiztam forrasztási hibákat javítottam de a helyzet változatlan. Ha valaki találkozott már hasonlóval kérem segítsen!
Köszönettel: Lapatnet
Frissülés: ma eltöltöttem néhány órát a készülék társaságában és a következő dolgra jöttem rá: ha a termisztorról lehúzom a csatlakozót a program elindul de miért nem jelzi a hibát? A thermisztor mérve jó!
Sziasztok.
Az emlitett gép panelján bedurrant egy tranzisztor és egy ellenállás.Ezek értéke érdekelne,a tranzisztort 1F-nek nézem az ellenállás 1-el kezdődik és úgy nézem négy számjegyű de sajnos a többit nem lehet kinézni :hmmm: .Az alkatrészek a kép bekeretezett rézén vannak.
Előre is kösz,üdv mindenkinek.
Üdv Kollégák!
Indesit ISL65EX Szárítógép a programot rendben végigcsinálja, de a végén kiad egy hibakódot.
Ez elméletileg az f05. Ennél a típusnál, a mosógépekkel ellentétben, csak 3 nyomógomb van vízszintesen. Az első és a harmadik felett lévő led villog, ami kettes számrendszer szerint 4+1, vagyis f05 lenne. Ilyen Indesit szárítógéphez nem találtam hibakód listát a neten, ezért fordulok a csapathoz segítségért.
Köszönettel:
NA