Üdv!
Ez a gép a következőket produkálja:
Egyszerűen felgyorsult, elindítja az ember a programot és kb 3 perc alatt meg is csinálja. Víz be, már öblít is, centrifuga és kész!
Persze a ruha nincs kimosva....
A kollégámé, ha hazaérek akkor kellene ránézni. Programkapcsoló lehet?
Szép estét Mindenkinek!
Sajnos megadta magát az autómata mosógép.A hibajelenség:hideg a víz mosás közben és a végén is.
Valakinek esetleg nincs valami ötlete?
Milyen alkatrészt kellene megnézni?
Halihó
és köszi előre is
Kedves Urak !
Érdeklődnék, valaki talákozott-e már indesit isl 70c szárítógéppel. Sajnos a mi gépünk letérdelt..Se kép,se hang(be sem lehet kapcsolni.). Amit lehetett megnéztem a gépen,minden jónak tünik. Vezérlőpanelt átnéztem,sérülés,égés nem látható. Mi már használtan vettük kb.2 éve.Ezidáig tökéletesen működött.Mivel asszonyom nagyon ragaszkodik a géphez,felhívtam az INDESIT szakszervízt. 15 e forint a panel,plusz eprom,plusz programozás,plusz kiszállás...össz-vissz 35 ezer forint lenne.. Ennyit nem ér a gép.. Akad itt valaki aki megnézné a panelt ? Köszönettel.
Tisztelt Urak!A címben jelzett szárítós mosógéphez keresnék eeprom tartalmat hátha valakinek lapul ilyen működő elektronikája otthon.A gép eredetileg fűtőszál zárlatos volt,azóta bekapcsoláskor egyből húzza az egyik vízbetöltő szelepet,elektronikát néztem,triakot és udvartartását cseréltem de mérve sem volt ott hiba,a jel egyből jön a prociból.Perifériák rendben vannak.Adatok megtalálhatóak a képeken,minden segítséget megköszönök,esetleges eladó elektronika is érdekel.