Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT IWSC51051ECO HUN

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
521.7 KB
Page
13
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT IWSC51051ECO HUN service manual (1st page)
Preview of INDESIT IWSC51051ECO HUN [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT IWSC51051ECO HUN service manual (2nd page)
Preview of INDESIT IWSC51051ECO HUN [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT HUN IWSC 51051 ECO
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WITP 102 (EU)/Y ajtókapcsoló csere után nem indul (ajtókapcsoló már lezár bekapcsolás előtt)
Üdvözletem mindenkinek A fent említett mosógépet jól kifogtam, a hiba jelenség az volt hogy leverte az automatát. Gyors átvizsgálás mérés után nem volt zárlat gondoltam bedugtam kipróbálom, hogy hol veri le a kis megszakítót. Bedugás pillanatában elindult egyből a centri gyors ki kapcsoltam, mert meglepődtem, hogy elindult gondoltam, hogy itt verhette le aztán onnan fojtatja. Próbáltam újból bekapcsolni, de már nem tudtam. Gondoltam, hogy az ajtó kapcsolóval lesz a gond vártam, hogy kiengedjen az ajtókapcsoló, de csak nem akart akkor már tudtam, hogy biztos ajtókapcsoló lesz nagy nehezen ki tudtam nyitni. Ki vetem az ajtó kapcsolót láttam rajt égésnyomokat meg szaga is volt megvan a hiba! Gondoltam rá hogy neme vághatót oda a panelnek de mikor bedugtam elindult a centri gondoltam annak nincs akkor baja. Rendeltem is hozzá ajtókapcsolót be is szerkesztetem, de a gép most se indul. Ajtó kapcsoló lezár halóm, hogy kattan és kapcsol is. Észre vetem azt is hogy kikapcsolt gépet mikor bedugom a konektórba már lezár az ajtó pedig be sincs kapcsolva. Gondolom panelhibája lesz találkozót már valaki hasonlóval, valaki tudna kapcsolási rajzot küldeni, vagy merre fele induljak el vele holnap. Előre is köszönöm a segítséget.
Indesit WIDL146 mosó-szárítógépen a szárítás nem működik
Sziasztok! Olcsón jutottam ehhez a géphez és szerettem volna megmenteni. Előéletét nem ismerem de az ajtózár triakja el volt durranva, ezt és a zárat cseréltem. Darabokra szedtem átnéztem mindent, szerintem rendben van a gép de a szárításnál leáll hibára. A szárítás elindul, motor, fűtés megy és közben vizet is enged bele. Bár nem tudom a szárításhoz minek a víz? Tehát elindul a program és egy kis idő múlva villog a vízszintes sorban a második és a negyedik funkció LED és az ajtózár LED-je. Ehhez kérnék segítséget, minek a hibájára utalhat a villogás? A szárító motor jó, a fűtőszál jó, a termisztoron kb. 20°C-on 26Kohmot mérek, melegen csökken az értéke. Előre is köszönöm! Üdv.
Indesit EDT0145.7 panelen keresek 4 ellenállás értékét
Kérem, CRC és frankozéro ne szóljon a topichoz!

Sziasztok!
Keresem a képeken látható szétégett ellenállások értékét.

Köszi .
Indesit IDL 52 mosogató javítási konklúzió, fűtéshibával.
Üdv! Ma javítottam,ezt a gépet,tanulság képpen megosztom a tapasztalatom. Azzal a hibával hoztam el hogy visszaugrik az elejére a porogram,és nem mosogat el. Próbajáratásnál kiderült nincsen fűtés. Szemmel látható hiba zárlat nem volt. Mérések után,fűtőbetét, klikszon jónak látszott,a többi peiféria működik. A NTC mérésre egyezik egy másikkal,értékén van. Panelt kivéve a szokásos szörny bukkan elő. Az XE2 kondi 0,78 Mf. kidobtam,és a másik két elkót is,16 V 1000Mf. A kissebbik 25V 100Mf enyhén domború tetővel. Egy 3 W 130 Ohm feliratú ellenálást is ami,csak 120 Ohm volt. A relét is cseréltem,biztos ami bíztos alapon. Meg a meghajtó SMD "bolhafaroknyi" tranzisztor,tirisztor,triac,nem tudom mi,1F valami van rajta ami olvashatalan. Ennek az értékei nem egyeztek meg a többiével,ami a panelen van még ,gondolom valami miatt eltolódtak,konkrét zárlatot,szakadást nem mértem rajta. Ilyen volt a donor panelen pár,de végül az utolsó lett a jó,mert 2 db ot sikeresen eltörtem a csipeszpákával is mire engedett,hogy vissza is tudtam még forrasztani. Szóval a lényeg a próbakör lement,a leghosszabb mosogatáson. Hogy aztán mi volt a konkrét hibaforrás,így már nem is érdekel,hogy működik. D a leírtakból megítélve több esélyes is lehetett. Viszont ingyen sem kéne.. 01:48 perc alatt a leghosszabb programon ellötybölt közel 50 l vizet. 2x borítottam ki a 25 lityis kannát..
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce