Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT IWTE71280ECOEU

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
619.5 KB
Page
12
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT IWTE71280ECOEU service manual (1st page)
Preview of INDESIT IWTE71280ECOEU [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT IWTE71280ECOEU service manual (2nd page)
Preview of INDESIT IWTE71280ECOEU [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT IWTE 71280 ECOEU
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit IWD5105 a mosószertartó alatt folyik a víz
Sziasztok. Fenti masinával játszadoztam kedden és tegnap is voltam a helyszínen( szomszédban). Sajnos nem tudom elhozni, nincs hova... A hibát reprodukálnom nem sikerült eddig. Első 2 alkalommal 16 perc volt hátra a mosásból, akkor csinálta, tegnap pedig az elején, 54 percnél. Szivattyúnál volt drót, a gumicsőben, ami a szintszabályzóhoz csatlakozik és a golyó van az üstnél, találtam egy 200-as meg egy 10 forintost. Gondoltam ez csinálhatott dugulást. Tegnap lement egy gyors program meg egy öblítő program általam. Ma szóltak, hogy a hiba 54 percnél előjött. A légsürítő tiszta, cső a szabályzóig átjárható. Vízszintszabályzót megpróbálom cserélni, esetleg más ötlete valakinek? Szép napot!
Indesit XWE81683 F06 hiba /MEGOLDVA/
Sziasztok Szakik! Indesit XWE81683x típusú mosógéppel a következő lenne a probléma! Bekapcsoláskor megjelenik a piros lakat a kijelzőn és F06 hibát ír ki. Vezérlő panelon hibás alkatrész nem találtam, programkapcsoló megfelelően működik, ajtózár mágneskapcsoló nem szakadt. Tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm!
INDESIT WITP 102 - Hibakód? - Megoldva!
Üdv Mindenki! Hozzám került javításra egy WITP 102 tipusú mosógép. A hibajelenség az volt, hogy a hálózatra kapcsolva elkezd villognia 4. LED, (CSAK az a LED!) de nem úgy mint hiba esetén, hanem sokkal gyorsabban. Kikapcsolni, elindítani nem lehet. Ez a hiba a kondenzátorok cseréjével megoldódott.(C20 470uF/10V cseréje után javult meg) Most már működik, de a LED alkalmanként elkezd ugyanúgy villogni(A gép ezalatt is működik). Mi okozhatja ezt? (F01? De akkor miért nem villog az ajtózár LED is?? Amellett a motor is szépen dolgozik. Ezen kívül ami még szépséghibája, hogy az ajtózár reteszelése igen lomha és akadozik .Volt úgy, hogy 15 perc után is csak nehezen akart kioldani. Talán összefügg a két dolog? A véleményeket, válaszokat előre is köszönöm! A
Indesit WIA102 elektronika javítása
Sziasztok!Tanult kollégám tanácsára nyitok topikot.Az Indesit WIA102 mosógépet nem lehetett bekapcsolni.Az elektronika átnézése során kiderült,hogy az R56 ellenállás szakadt.A"pizsamás" ellenállás, szinkódja alapján, 10R-5%-2W értékű.Az új ellenállással a tápfeszek megjelentek.+5V;+12V.I_AC:8-10mA.A LED-ek világítanak.Kapcsolók kapcsolnak.De,vissza kaptam mert a motor nem forgat.Kérem,ha valakinek meg van a főmotor áramkörének a kapcs rajza,hogy küldje meg nekem!A panelen az alábbi felíratok vannak:COD:210130062.01-S/N:609082066-ROHS-UI VER 2.5.0-SW:MAIN-VER-8.5.80.Ez úton mondok köszönetet kolyának az archivumonban megtalált fotókért.A segítségeteket előre is köszönöm.Üdv Jano
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce