Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT W105TXEX 076774 28-23403-0110

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
2.7 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT W-105TXEX W105TXEX 076774 105 TXEX 28 23403 0110
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Nem öblít, és csak néha pörgeti fel centrifuga programon. Indesit WITL106
Helló! Indesit WITL106 Megmakacsolta magát a mosógépünk, nem mai gyerek de még munkásruhát szeretnénk vele mosni. Következő a hiba: Mosást elindítom, felfűti a vizet, majd mikor az öblítéshez ér, akkor el kezd világítani az öblítőstop feletti fény (holott nem lett benyomva) és pirosan villog az ajtózár melletti fény. 8-as gyors programon próbáltam a gépet. Többit, nem volt időm kivárni, hogy jól végig viszi-e. Kikapcsoltam. Majd kipróbáltam csak ki centrizni vele a próba rongyokat, de csak rendezgeti a ruhát végtelenségig, nem hajlandó felpörgetni. Majd kicsi ajtózuhogtatás, és gép lábbal simogatása után elindult a centri, kicentrizett üresen. Beleraktam a rongyot azzal már nem. Újra próbáltam előről, megint 8-as gyorsprogram, de 3 óra tekergetés után meguntam, mert nem lépett tovább öblítésre. Kikapcs bekapcs. Megint elindítottam a programot, mosás végéhez elért, és megint villogott az ajtózár fénye, és nem öblített. Próbáltam megint centrizni, de nem volt hajlandó. Plusz egy dolog, az elején semmi hang nem jött a motor felől, amikor befejeztem a napi turnézást vele, a szénkefék felől sercegő hang jött, de még tekergette a dobot ettől függetlenül. Ajtózárat ripityára szedtem, kipucoltam, kapott a mechanika kenést. Szuperül bekattan. Az okozhat mondjuk ilyet, ha az ajtó alatti gumi amire zár már kicsit viseletes, és (nem látok oda, de ne adj Isten) nem zár rá jól a tető? Vagy a motor szénkefe kopása is okozhat ilyet? Szerelőre nem áldoznék, mert ez csak azért lenne üzembe helyezve, hogy az olajos munkásruhákat, ne azzal a géppel mossuk, amivel fehér függönyt-terítőt.
Újabb Indesit panelok bizonytalan működése.
Sziasztok Kollégák! 
A napokban belefutottam két Indesit gép hasonló hibájába. Először egy mosógéphez hívtak, ami nem pörgette fel a dobot centri programnál, csak rendezgette a ruhákat. (üres dobbal sem.)  Úgy gondoltam, hogy a motor áramfelvétele nem tetszik az elektronikának. Kicseréltem a reléket és a kondikat a panelon. A meglepetés az összeszerelés után ért. A programokat ki lehet választani, de a start gombot benyomva csak az ajtóreteszt zárja le, ezt jelzi is, de semmi mást nem csinál. 
Aztán egy Indesit mosogatógéphez hívtak, Egy belső cső volt kilyukadva, ahol csepegett a víz és ez hamar megemelte az úszót. A csövet kicseréltem, de a próbánál hasonló dolgokat tapasztaltam. Kiválaszthatóak a programok, de az indítás után jelzi, hogy elindult a program, számolja vissza az időt, de az égvilágon semmit nem csinál. Mindkét gép abból az időből származik, amikor már az Indesitet megvette a Whirlpool. Mindkét panel hasonló kinézetű. Pl: a nagyfrekvenciás trafó ki van emelve, mintha gólyalábakon állna. A mosogatógép néhány próbálkozás után elindult, de 2-3 mosogatás után ismét a fent leírt módon viselkedik. 
A kérdésem az lenne, hogy találkozott-e már valaki ezeknél az új generációs Indesit (Whirlpool) paneloknál ilyen hibával és ez hogyan orvosolható?
A mosógép BWSA61253      A panel kódszáma 21501381600
A mosogatógép DFG15B1   A panel kódszáma  21501213502


Üdv:
NA
Indesit WIN82 mosógép hibakód?

Frissen regisztráltként üdvözlök mindenkit!

 

Indesit WIN82 mosógép javításához kérek támogatást.

Sajnos nem tudom értelmezni a hibakódját, több táblázatot is találtam, de egyik sem passzol hozzá a LED-ek számát és elhelyezkedését tekintve. A lakat piros LED-je és a hozzá közelebbi zöld LED villog, a lakaté gyorsabban. Hibás alkatrészt nem találtam, így elakadtam. Sajnálnám feladni, mert az utóbbi időben már fordítottam rá pénzt és munkát is.

Remélhetek segítséget? 
Indesit DSG051 F5 hibakód
Üdv mindenkinek! Egy Indesit DSG051 mosogatógépet javítok. A gép az ügyfél szerint időszakosan le állt. Azt tapasztaltam hogy a mosó szivattyú tengelye jól ki van kopva ( 5 mm kotyogás) rendeltem másikat, összerakás után az F5-ös hibakód fogadott. Vízvétel félbe szakad és elindul az ürítés, ekkor nem engedi maxig a vizet. Ha le húzom a reed csőről a csatlakozót akkor maxig engedi vízzel, majd aztán szivattyúz. .  Raktam bele egy másik reed csövet, de ez a problémát nem oldotta meg. Multiméterrel mérve a reed cső elvileg zárogat. Volt már hasonló esetem, és a cső csere ott sem oldotta meg a helyzetet, de a komplett labirintus csere vízmennyiség mérővel igen. A labirintus tiszta, nem vízköves. Nektek mi ezzel kapcsolatban a tapasztalatotok? Ebben az esetben is csak a labirintus csere oldaná meg a helyzetet?
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce