Szevasztok kellene egy kis segitség ,ez a mosógép a sajátom,észrevettem hogy sokáig megy a programja,aztán jobban megfigyeltem hogy lassan szedi a vizet,az lenne a kérdésem van e belül valamilyen szürő,eddig még hál istennek nem kellett szét szedni,pedig már egy pár éve megvan,meg egyuttal már azt is megkérdezném hogy kell kipucolni a kinyomó pompát,mivel ennek nincs az elején kitekerhető szürő.
Szép estét Mindenkinek!
Sajnos megadta magát az autómata mosógép.A hibajelenség:hideg a víz mosás közben és a végén is.
Valakinek esetleg nincs valami ötlete?
Milyen alkatrészt kellene megnézni?
Halihó
és köszi előre is
Sziasztok! Mai nap hoztak egy indesit df sorozatú gépet, szivattyú hibával. Érdeklődnék hogy valaki szedett-e szét ilyen motort, én a járókereket nem birom leszedni, mert arról kotyog rendesen. Menthető,vagy sem? Üdv:atis76
Üdv mindenkinek!
Jelenleg rendelkezésre áll egy rozsdás WISE107 elpukkant kondenzátorokkal a panelon (villogó kijelző).
Illetve egy szép állapotú WIE107 amelyik "door" hibaüzenettel kezdett sztrájkba.
A kérdés, hogy a két készülék panel kompatibilis-e, tehát kondenzátorcsere után a WISE panel elviszi a WIE készüléket vagy szoftvert is kellene cserélni benne?
Illetve javítható-e az ajtóérzékelés (a zár egy próba erejéig volt cserélve már, az nem oldotta meg)?
Köszönöm
Attila