Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WITE127EU 28-34282-0000

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
6.1 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT WITE-127EU WITE127EU WITE 127 EU 28 34282 0000
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WISL85 - mindig bekapcsolja a beengedő szelepet es túltölt [Megoldva]
Sziasztok! A véleményetekre lenne szükségem a cimben szereplő mosógép kapcsán. A gépet bekapcsolva, semmi hiba, azonban bármilyen programot inditok (ürités, csavarás is ) az ajtózár bekattanása után bekapcsol a beengedő szelep és addig megy, amig az ajtózár nem old. (vagyis hiába resetelem a programot, az ajtónyitásig engedi befele a vizet. Ha lehúzom a csatit a szelepről, akkor lezár(vagyis a szelep jó, lemérve mindkettő 3,5kohm) A panelen a triak és az előtét ellenállások jók, de cseréltem mindet. A kérdésem - lehet hogy a proci derült égből kipukkantotta a kimenetét, vagy eepromhibára gyanakodjak? Mérve nem mutat rövidet se a táp se a test fele a portja A panel nem volt szénporos de kapott egy izopropilos fürdőt, eredmény nélkül.... Eepromcserével megoldódott, kösz Janó!
Indesit EWE81848 B EU mosógép nem vesz vizet,szelep nem kap áramot
SobriJ és kozakg ne szóljon hozzá!
Sziasztok!
A fenti hibával a mosógép egy szállodában van .
A panelt  amint kézhez kapom,lefotózom.
A doksit megtaláltam a tanyán.
A cimkéról már kaptam infot.
A gépben Arcadia2 modul van.
A javításhoz kérem a segítségeteket!
Elōre is ,nagyon szépen köszönöm.
U.I.
A D29 diòdával "párhuzamosan" egy mezei poloskát találtam a modulon . :)
U.I._1
ELKO-k rendben.A tápfeszek , a 12V, az 5V és a 3,3,V megvan.
U.I._2
A bekapcsolás után a JE11/9 csatlakozó ponton megjelenik a 230V . Kipróbáljuk a mosógépben.
U.I._3
Javítás nélkül visszaadva .
U.I._4
A mágneses szelepen az F vagy a N megjelenik . ( Attól függően,hogy,hogy van bedugva a konnektorba.) A másik kapcsolt pont , ( K1 és K2 relén keresztül ,) nem kapcsolodik valamiért .
Indesit widl-106ex panel javítása
Sziasztok, a segítségetekre lenne szükségem, vásároltam egy Indesit widl-106ex tipusú használt mosogépet lerobbanva. Ami hibás volt benne az két triak és az EEPROM 24c64 programját ujra kelett irnom , müködött két napig majd egy alkalommal ahogy beszurtam a csatlakozot a falba nagy csattanás, ledobta az ULN2003 tetejét és sajnos a 6433692B87HV tipusu chip is elszált vele együtt, ezt onnan gondolom hogy a tápfeszültség folyamatosan felszökik és vissza , elvágtam a 6433692B87HV chipp tápját akkor stabilizálodik a feszültség. Szoval zárlat, és agyhalott lett teljesen. Engem az érdekelne hogy egy hasonló tipusú 6433692B87HV chippet ha tennék helyébe vajon működne? , vagy ebben is van valami egyedi progi? az eeprom nem sérült de, az nem is lenne gond mert ahhoz megvan a progi egy 24c64 pedig nem gond beszerezni, engem az érdekelne hogy a 6433692B87HV tipus cserekompatibilise ugyanilyen tipussal. Ha valaki tud kérem segítsen, köszi. Üdv: Szabi
Indesit IWSC 5105 mosógép öt perc után ad életjelet.
Tisztelt Kollégák. A címben szereplő öt perchez órát lehet igazítani a hálózati dugó csatlakoztatástól számítva. Mindegy mennyi idő telik el a hálózattól leválasztva vagy éppen állít-e valamit az ember a kezelő szerveken amikor csatlakoztatva van, csak ezután történik ami a képen is látható. Ledek villognak ill. folyamatosan fénylenek de semmi más. Ami eddig történt a perifériák ell. kipróbálása. A vezérlőpanel átkondizása ell. Melléklet a vezérlőről és az időzített karácsonyi ledfüzérről. Köszönöm előre is a segítségeteket.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce