Sziasztok!
Ez a gép került hozzám, a címben írt hibával.
Át nézve a perifériákat minden rendben találtam.
Kitakarítottam a legcsapdát biztos ami biztos.
A motort is le takarítottam a szén portol, de ezek nem vezetek eredményre.
A vezérlő panelt is át néztem de hibát nem találtam.
Nem tudom de ez valami típus hiba lehet.
Szóval nem sikerült meg lelnem a hibát.
Ha valakinek van erre tippje kérem ossza meg velem.
Előre is köszönöm mindenkinek!
Üdv Istvan78!
Tisztelt Kollégák.
A címben szereplő öt perchez órát lehet igazítani a hálózati dugó csatlakoztatástól számítva. Mindegy mennyi idő telik el a hálózattól leválasztva vagy éppen állít-e valamit az ember a kezelő szerveken amikor csatlakoztatva van, csak ezután történik ami a képen is látható. Ledek villognak ill. folyamatosan fénylenek de semmi más.
Ami eddig történt a perifériák ell. kipróbálása. A vezérlőpanel átkondizása ell.
Melléklet a vezérlőről és az időzített karácsonyi ledfüzérről.
Köszönöm előre is a segítségeteket.
Sziasztok!
Na nem szerettem meg ennyire a mosógépeket, de ismét "látókörömbe" került egy. Gyakorlatilag semmi baja "csak" zörög/morog/lötyög a csapágya. Még nem szedtem szét, csupán próbálnék tájékozódni, hogy van-e esetleg valami buktatója a dolognak, vagy egyszerűen csak ki kell cserélni és kész?
Köszönettel: Kiss Z.
Sziasztok!
Van nálam egy Indesit IWB6143 mosógép, de általánosságban kérdezem, nem csak erre a típusra hanem ami ilyen megoldással kialakított. Szénkefe elkopott. Cserélném, de nem tudom mi a jó megoldás. Eddig úgy csináltam hogy a réz színű szénkefe házból kicsíptem a régi sodrott réz kábelt és odaforrasztottam az új szénkeféét. Szerintetek jó így, vagy más megoldás van erre? Persze úgy értem ha nem egyben akarom házzal cserélni. :) Eredetileg ponthegesztéssel van odarögzítve, de azt nem tudom kivitelezni.
Köszönöm előre is a tippeket.
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos tanácsokat. A sok hozzászólásnak köszönhetően elég ismeretet kaptam a témában. Mégegyszer köszönöm.