Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WE 105 TX

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.2 MB
Page
43
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT WE 105 TX service manual (1st page)
Preview of INDESIT WE 105 TX [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT WE 105 TX service manual (2nd page)
Preview of INDESIT WE 105 TX [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT WE 105 TX
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit Win 82 mosógép program közben nem lép tovább.
Hali. Van ez a win82 mosógép.Árcadia paneles. Szépen megy addíg amíg nem kéne centriznie. A vizet kinyomja,elkezd centrizni,de nem pörög föl egy idő után teljes fordulatra,csak pörög amíg le nem állítom. Ugy gondoltam hogy vizszintszabályzó probléma lesz,de ebben 3 polusu vizszintszabályzó van.12-es láb nincs bekötve.Ilyen vizszintszabályzóm nem lévén,bekötöttem egy másikat,12-es láb kihagyásával. Helyzet változatlan. Na itt állt meg a tudomány. Merre keressek hibát.
Indesit WITL 90 szakadozva üzelemel
Kaptam egy Indesit WITL 90 típusú mosógépet, egy nem igazán hétköznapi hibával. Hálózatra csatlakoztatva, el lehet indítani, beengedi a vizet, forgatja a dobot,a fűtőszál is megy, látszatra mos, de olyan hibát produkál, hogy változatosan ki illetve bekapcsol a gép, olyan, mint ha minden 20 másodpercben áramszünet volna! Kialszik egy pillanatra minden led, és 10 másodperc múlva folytatja az egészet! Még programot is tudok változtatni abban a pillanatban mikor működik, tehát a centrifugálást indítok el, az megy, ha mosást, engedi be a vizet, tehát nem kever össze semmit, csak ki be kapcsol! Hibaüzenet nem ír ki! Amit eddig megnéztem! Elektronika szemrevételezve, nincs púpos kondi, de két kondit kicseréltem, csak a 10uF 400V nem tudtam cserélni, mert az nem volt itthon, de megmérve multiméterrel a kapacitás rendben van! Természetesen kiforrasztva. NTC megmértem 20C-on 20Kohm az értéke, így azt jónak tituáltam. Motort cseréltem, egy másik Indesit motorral , hiba ugyan úgy marad! Fűtőszálból nem volt másik Indesit itthon, így egy LG vel cseréltem, de a hiba megmarad. A hálózati feszültség nem ingadozik a főpanel hálózat csatlakozóján, a panelon nem tudom milyen feszültségeket kellene mérnem, így az kimaradt egyenlőre! Kicsit tanácstalan vagyok, miért kapcsol ki és be folyamatosan, mert minden alkatrész jónak tűnik, gondolom az elektronika lesz a ludas, de hátha meg lehet valahogy oldani. Ötletek esetleg a továbbiakra nézve, hátha valaki találkozott már ilyennel, mert egyszerű volna ha valami hibaüzenetet írna ki, de semmi ilyen, szerintem ha hagynám, lehet ki is mosna a szünetekkel, csak vagy fél napba tartana 1 mosás! Fontos még, a szünetek nem ciklikusak, van, hogy egy másodpercre ugrik be, van hogy 1 percet is megy áramszünet nélkül. Köszönök minden ötletet, hátha sikerül megoldani!
Indesit IWSD 60851 mosógép szénkefe csere után szikrázik
Kedves Mindenki!

Van itt egy kb. 10 éves Indesit IWSD 60851 elöltöltős mosógép.
F02 hibakód után kicseréltem a szénkeféket.
Úgy érzem amire kell, most ez van benne: https://heilmann.hu/spd/829-128/Szenkefe-hazzal-parban-2db-5X135X38mm-C00273898-Wh
Hibakód megszűnt, de a centrinél ez történik, vagyis erősen szikrázik: 20250417_124121 - Trim.mp4
Ha 800-ról lehozom 400-ra a fordulatot akkor is, csak gyengébben.

Arra gondoltam, ez a jelenség nem teljesen normális.
Találtam ezt a topicot: C.S.E.T motor szénkefe cser után szikrázik | Elektrotanya

S felmerült bennem néhány kérdés...

1. Mi ez a C.S.E.T.?
2. Lehet ez még a szénkefék bekopási szakasza? (Ahhoz talán durva a jelenség.)
3. Célszerű lenne a forgórészt megmérni? (Esetleg rövidzár van?)

A kommutátor rendben lévőnek tűnt. Ránézésre.
Motor: Motor (eredeti) INDESIT mosógép / RENDELÉSRE]

Nagyon köszi a segítséget!
 
Indesit WIE127 mosógép F07 hiba.
Van egy Indesit WIE127 mosógép rokoné elhozta nézem meg mi lehet a baj a gépel közölte a fűtőszál régóta nem jó benne ki is van kötve de mosott anélkül legalábbis ezt mondta nekem. Bekötöttem elindul rendesen mágnesszelep kinyit vizet engedi kb 6-7 perc múlva az egyik mágneskapcsoló elkezd kattogni és a kijelző villódzik és F07 hibát jelez semmire nem reagál csak ha áramtalanítom. Ha másik programra rakom pl öblítés centrifugázás indítás után egyből fellép ugyanez a probléma. F07 hibakódra azt írja -Fűtésrelé beszorult- Mi lehet a baj szerintetek? Köszönöm előre is a segítségeteket kábelbarát.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce