Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WG1031T 1R

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
752.1 KB
Page
48
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT WG1031T 1R service manual (1st page)
Preview of INDESIT WG1031T 1R [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT WG1031T 1R service manual (2nd page)
Preview of INDESIT WG1031T 1R [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT WG-1031T WG1031T 1R WG 1031
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit wtp82 mosógép nem indul,villogtatja a ledeket
Segítség kellene,a következő a probléma: A fentebb említett mosógép(indesit wtp82) bekapcsolás után villogtatja az összes visszajelző ledet a kezelő részen.Eddig nem volt vele semmi baj,az utolsó mosás rendben lezajlott.Ha van valakinek ötlete,szívesen venném,esetleg hibakódok jelentései is érdekelnének ebben a típusban. (A mosógép felültöltős). Köszönöm.
Indesit XWE81683 F06 hiba /MEGOLDVA/
Sziasztok Szakik! Indesit XWE81683x típusú mosógéppel a következő lenne a probléma! Bekapcsoláskor megjelenik a piros lakat a kijelzőn és F06 hibát ír ki. Vezérlő panelon hibás alkatrész nem találtam, programkapcsoló megfelelően működik, ajtózár mágneskapcsoló nem szakadt. Tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm!
Indesit WIA102 mosógép nem vált programot, nem reset-el
Sziasztok! Még új vagyok itt a fórumon, de a szakmában már régebb óta tevékenykedem...... Szóval javításra kaptam egy a címben szereplő Indesit mosógép vezérlőpanelt (SW: Main Ver 8.5.50) . Ez olyan két potméteres csoda, az egyik a programkapcsolója. A hiba az hogy nem hajlandó programot váltani! Valaki találkozott már ilyen hibával? Közben már ellenőriztem, cseréltem az elkókat, de változás nem történt.... Köszönöm az észrevételeket! Megfogadtam, és a továbbiakban így lesz! Üdv Robi "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Indesit IWB6105 rendellenes(?) motorhang
Sziasztok. Egy Indesit IWB6105 gép van nálam ami motorvezérlő triak zárlattal került hozzám. A triakon kívül még egy SMD diódát kellett cserélnem a panelen. Azóta megy a gép de a motorjának van valami fura erőlködő hangja. Pontosabban csak akkor mikor lassú fordulaton (mosási ciklusban) jobbra forog a dob. Centrifugáláskor és balra forgáskor nem hallani az erőlködést. Nem áll le, meg nem akadozik csak a hangja erőlködő. Szénkefék jók, nem kopottak. Szerintetek kezdődő motorzárlat?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce